„KALBA“ Kaune

Kauno filialas įsikūręs miesto centre, šalia autobusų stoties, todėl jį rasti yra tikrai lengva. Jūsų laukia draugiški ir profesionalūs kalbų kursų, studijų užsienyje, papildomo mokymo ir kalbų stovyklų konsultantai, patogios ir erdvios auditorijos bei nuoširdžios dėstytojų šypsenos. Atvykite pas mus ir atsakysime į visus Jūsų edukacinius klausimus.

KalbaLt Kaune

Mūsų kontaktai:

Vytauto pr. 32, LT-44328, Kaunas
El. paštas: info@kalba.lt

Darbo laikas:
I–IV: 8.00–18.00, V: 8.00–17.00

Žemėlapis

Kaune teikiame šias paslaugas

Kalbų kursai

Kalbų kursai Kaune

Kaune turime platų kalbų kursų pasirinkimą tiek suaugusiems, tiek moksleiviams. Suaugusiems siūlome intensyvius, bendrinės ir šnekamosios kalbos arba darbo kalbos kursus. Moksleiviams – anglų kalbos klubus Club Discover English ir Club Explore English, bei kitų kalbų kursus grupėse. Tiek suaugusieji, tiek moksleiviai gali rinktis mokytis grupėse, mini grupėse arba individualiai.

Studijos Užsienyje

Studijos užsienyje

NEMOKAMAI konsultuojame dėl studijų Anglijoje, Danijoje ir Olandijoje. Atsakome į visus jūsų klausimus, padedame pasirinkti tinkamą specialybę. Į konsultacijas galima ateiti su draugais ar tėvais. Taip pat organizuojame parodą  „Išsilavinimas ir karjera“, kviečiame į seminarus su universitetų atstovais ir vykstame į mokyklas pristatyti studijų užsienyje galimybių.

Kalbų stovyklos

Kalbinės stovyklos

Turime platų edukacinių stovyklų pasirinkimą. Patiems mažiausiems siūlome anglų kalbos dienos stovyklas vykstančias birželio–rugpjūčio mėnesiais ir gruodį. Birželį ir liepą kviečiame paauglius į stovyklą Druskininkuose, kurioje apstu įdomių veiklų. Trokštantiems nuotykių rekomenduojame įvairių kalbų grupines ir individualias stovyklas užsienyje.

Korepetavimas ir projektai

„KALBA“ padeda pagerinti akademinius pasiekimus: siūlome korepetitorių paslaugas bei pasiruošimą egzaminams tiek grupėse, tiek individualiai. Taip pat vedame užsienio kalbų pamokėles darželiuose ir mokyklose.

IELTS, CAE, TOEFL

Tarptautiniai egzaminai

„KALBA“ – oficialus Cambridge egzaminų centras. Ruošiame CAE, IELTS, TOEFL ir kitiems egzaminams grupėse ir individualiai. Pas mus galite laikyti tarptautinius egzaminus ir atlikti valstybės tarnautojo kalbos lygio nustatymo testus.

Karjeros centras

Karjeros testai ir konsultacijos

Jau startavo Karjeros Centras, kuriame siūlome platų karjeros testų pasirinkimą, padedame rasti tinkamą universitetą bei konsultuojame dėl jums labiausiai tinkamo karjeros kelio.

Kilo klausimų? Susisiekite!

Vaidas Baltušonis

Kauno regiono vadovas
+370 611 12290
vaidas.b@kalba.lt

Eglė Kazlauskienė

Kauno regiono mokymų kokybės vadovė
+370 614 81321
studijukokybe@kalba.lt

Deimantė Mickevičiūtė

Administratorė
+370 687 47211
info@kalba.lt

Raimonda Goppenė
Tomas Martinaitis

Pardavimo projektų vadybininkas
kalbų kursai įmonėms
+370 610 11011
tomas.m@kalba.lt

Viktorija Steponkutė

Pardavimo vadybininkė
kalbų kursai moksleiviams, stovyklos vaikams
+370 693 83648
viktorija.s@kalba.lt

Jurgita Verbylė

Pardavimo vadybininkė
+370 620 22122
jurgita.v@kalba.lt

Nerijus Leškys

Studijų užsienyje grupės vadovas
+370 620 22013
studijos@kalba.lt

Renata Škimelienė

Karjeros centro projektų vadovė
+370 618 42066
renata@kalba.lt

Gvidas Gečas

Studijų užsienyje koordinatorius
+370 688 70292
gvidas@kalba.lt

Rokas Lukošaitis

Studijų užsienyje koordinatorius
+370 688 70292
rokas@kalba.lt