Home / Karjeros centras / Paslaugos / Karjeros interesų sistema
Karjeros interesų sistema pasinaudojo jau daugiau nei 11 000 moksleivių! Išbandyk ir tu: atsakyk sau į klausimą, kurios studijų kryptys tau iš tiesų patinka ir sužinok daugiau apie tų krypčių studijas!

Karjeros interesų sistema (KIS) skirta moksleiviams, kurie ne visai aiškiai gali sau atsakyti, kurios studijų sritys juos domina. Sistemą sudaro (minimaliai) dvi dalys: Karjeros interesų testas ir studijų krypčių žinynas. Po KIS drąsiau eiti į studijų, karjeros konsultacijas, aiškiau, kokius klausimus užduoti universitetų atstovams.

Taip pat po testo galimos palydinčios paslaugos: nemokamos studijų užsienyje konsultacijos pagal testo rezultatus arba mokamos paslaugos: pradinė karjeros konsultacija pagal KIS arba pagalba renkantis mokomuosius dalykus vienuoliktai klasei.

 • Testas skirtas moksleiviams nuo 14 m.
 • Testas atsako į klausimą „kokios karjeros sritys man įdomios?“
 • Testui atlikti prireiks ne daugiau nei 30 min.
 • Testą sudaro 176 klausimai.
 • Testo ataskaita gaunama el. paštu, pdf formatu.
 • Ataskaitoje matoma 41 veiklos sritis.

Ataskaita NEPARODO, kokią karjerą reikėtų rinktis, ar kokius gabumus turi testo atlikėjas.

Turime studijų krypčių žinyną, kuriuo galite pasinaudoti ir be testo. Tiesiog be testo gali tekti daug skaityti: juk karjeros sričių yra 41. Apie kiekvieną rasite trumpą pačios krypties aprašymą, informaciją apie tai, kokie toje srityje būna atsiskaitymai, studijos. Taip pat yra aprašytos populiariausios, didžiausios specializacijos, populiariausi karjeros keliai ir darbdaviai (galite iškart paieškoti darbo skelbimų pagal išvardytas karjeras: matysite kokie reikalavimai keliami tam darbui).

 1. Ramiai atlikite testą, pažiūrėkite į sritis. Atmeskite tas, kurioms iš vis neturite intereso, dėl jų daugiau nesukite galvos.
 2. Peržiūrėkite tas, kurioms turite labai išreikštą interesą. Paskaitykite apie jas žinyne >>
 3. Ar norėtumėte jose dirbti? Jei taip, ar turite joms reikalingas žinias, pažymius, kompetencijas, gebėjimus?
  • Pažymiai: pasimokykite, kreipkitės į korepetitorius.
  • Žinios, kompetencijos, gebėjimai: bandykite jau dabar pradėti karjeros kelią, pažiūrėkite, ar pasirinktai karjerai yra savanorystės, praktikos galimybių. Pasidomėkite, kokių yra mokomųjų video ta tema, įdomių knygų.
  • Kompetencijos: jei jums trūksta viešojo kalbėjimo, kūrybingumo, laiko planavimo ar kitų svarbių kompetencijų, bandykite rasti informacijos kaip jas lavinti arba lankykite mūsų Karjeros mokyklą.
 4. Kitos paslaugos:
  • NEMOKAMOS studijų užsienyje konsultacijos – jei ketinate studijuoti užsienyje, atvykite į konsultaciją su testo rezultatais, kartu išrinksime jums tinkamą studijų kryptį, universitetą
  • Karjeros konsultacijos – iš KIS rezultatų ne visai aišku, ką daryti toliau? Kreipkitės į mus dėl konsultacijos.
  • KALBA Multiple Natures – jei norite save pažinti daug geriau, žinoti kokie jūsų intelektai ir prigimtys, kokios konkrečiai karjeros jums tiks labiausiai – pasinaudokite KALBA Multiple Natures sistema.

Galite pasikviesti mus į savo mokyklą, gimnaziją: vienas iš mūsų karjeros konsultantų papasakos, ką reikia žinoti norint teisingai pasirinkti karjerą. Kreipkitės į Karjeros centro projektų vadovę Renatą telefonu +370 618 42066 arba el. paštu.: renata@kalba.lt

PaslaugaDataKaina
Paslauga KALBA Multiple Natures sistema (suaugusiems)DataPakvietimas atsiunčiamas per 1 d.d.Kaina
155.00 
PirktiKlausti
Paslauga KALBA Karjeros interesų sistema (7-12 kl. mokiniams)DataPakvietimas atsiunčiamas per 1 d.d.Kaina
10.00 
PirktiKlausti
Paslauga KIT: kokius mokomuosius dalykus rinktis? (10 kl. moksleiviams)DataPakvietimas atsiunčiamas per 1 d.d.Kaina
29.00 
PirktiKlausti
Paslauga KALBA Multiple Natures sistema (10-12 kl. moksleiviams)DataPakvietimas atsiunčiamas per 1 d.d.Kaina
155.00 
PirktiKlausti