Home / Kalbų kursai / Anglų kalbos kursai suaugusiems grupėse

Anglų kalbos kursai suaugusiems grupėse

 • Jūsų žinių lygį atitinkančios grupės
 • Optimalaus dydžio grupės (4-10 žmonių)
 • Profesionali ir draugiška aplinka
 • Patogi lokacija ir patogūs pamokų laikai (tvarkaraštyje nurodytas pamokų laikas netenkina - tarkitės su vadybininku - kartu tikrai rasime sprendimą)
 • Kruopščiai atrinkta mokomoji medžiaga, elektroninės pratybos
 • NEMOKAMAS kalbos lygio nustatymo testas.

Šiuolaikiniame pasaulyje anglų kalbos mokėjimas yra ne pasirinkimas, o būtinybė. Tai kalba, kuri yra oficiali 53 pasaulio valstybėse ir yra gimtoji kalba net 400 milijonams žmonių. Anglų kalbą moka vienas iš penkių pasaulio žmonių, tad ši kalba – tai tarsi langas į pasaulį.

Išmokę anglų kalbą įvairiu lygiu galėsite naudotis pačiomis įvairiausiomis gyvenime pasitaikančiomis galimybėmis: studijuoti ar tobulintis užsienyje, dalyvauti įvairiose konferencijose, įgauti pranašumų darbo rinkoje, keliauti, apsipirkinėti užsienio el. parduotuvėse, džiaugtis naujienomis ir informacija iš užsienio šalių. Anglų kalba suteiks pasitikėjimo savimi ir leis mėgautis kasdieniais džiaugsmais ir ypatingomis galimybėmis. Juk tobulėti ir daryti pažangą yra be galo malonu. Mokytis anglų kalbos bus dar įdomiau, jeigu galvosite apie neišsemiamas perspektyvas, kurios jūsų laukia.

Ir nepamirškime, kad anglų kalbos žinios leis susišnekėti su žmonėmis iš viso pasaulio, keliauti po įvairias šalis ir susipažinti su daugybe kultūrų. Visa tai turtins Jūsų asmenybę, skatins tobulėti ir leis jaustis nevaržomiems įvairiose situacijoje.

Tai 4-5 savaičių trukmės kursas, kuris padės lavinti šnekamosios kalbos įgūdžius. Pamokose itin daug laiko bus skiriama kalbėjimo ir klausymo užduotims, diskusijoms ir kalbėjimo laisvumui.

Kursai vyks mažose, vidutiniškai 6-8 žmonių grupelėse. Kurso laikas planuojamas iškart po grupės narių darbų, kad šviesūs vasaros vakarai po kurso liktų laisvalaikiui ir pramogoms.  

A1-A2 lygių programa: „Practical Conversational English

Šioje programoje turimus gramatikos ir žodyno įgūdžius taikysime realiose komunikacinėse situacijose. Tai reiškia, kad mokysimės, kaip naudoti kalbą viešbutyje, parduotuvėje, transporte, pramogaujant ir t.t. Ši programa fokusuojasi į realias situacijas, o ne standartinius pasakojimus sutinkamus vadovėliuose.

B1-C1 lygių programa: „Kalbėjimo sklandumo lavinimas“

Skirta tiems, kurie jau turi nemenką gramatikos bagažą ir žodyną, puikiai supranta anglų kalbą žiūrėdami filmus ar skaitydami knygas, bet susiduria su sunkumais bandydami sklandžiai dėlioti mintis pokalbio metu. Kurse mes tyrinėsime naujas, nekasdienes temas, kalbėsime spontaniškai, diskutuosime. Skalndžiai reikšti mintis neišmokys nei programėlės, nei knygos, tad irbame gyvai, mažose grupelėse.

Programos temos bus paskelbtos gegužės pradžioje, jei norite sužinoti jas dabar – teiraukitės konsultanto:

Turite klausimų?

 

 

Kursų trukmė:

 • Standartinė grupė (7-10 dalyvių): 5 savaitės
 • Mini grupė (4-6 dalyviai): 4 savaitės

Kursų laikas:

 • Vakarinis laikas: du kartus per savaitę nuo 17:30 iki 19:45 val.
 • Rytinis laikas: tris kartus per savaitę nuo 7:00 iki 8:30 val.

Galbūt jau turite šiek tiek anglų kalbos gramatikos žinių, mokate žodžių, netgi puikiai suprantate užrašus ir skelbimus parduotuvėje ar oro uoste? Tačiau Jums trūksta pojūčio, kad galite susikalbėti angliškai paprastose situacijose keliaujant darbo ar asmeniniais reikalais? Ilgametė „KALBA“ specialistų patirtis rodo, kad greičiausias ir efektyviausias kalbos mokymasis vyksta tuomet, kai tą kalbą aktyviai naudojame – t.y. kalbame.

 • Šnekamosios anglų kalbos kursai, rekomenduojami tiems A1.2 – A2 lygio kalbos vartotojams, kurie nori patobulinti kalbėjimo įgūdžius įprastose gyvenimiškose situacijose, pavyzdžiui oro uoste, parduotuvėse, kavinėse ar restoranuose, viešbučiuose, užsisakant bilietus ir pan.
 • Audio ir video užduotys padės lavinti supratimą, kuris būtinas suprasti pašnekovą ir sėkmingai pasiekti komunikacinį tikslą.
 • Kurso programa apima 9 skirtingas temas, namų darbai nėra privalomi.
 • Kurso pabaigoje vyksta atsiskaitymas žodžiu (iš kurso metu praeitų temų).
 • Išduodamas kurso baigimo pažymėjimas.

Kursų trukmė:

 • Standartinė grupė (7-10 dalyvių): 5 savaitės
 • Mini grupė (4-6 dalyviai): 4 savaitės

Kursų laikas:

 • Vakarinis laikas: du kartus per savaitę nuo 17:30 iki 19:45 val.
 • Rytinis laikas: tris kartus per savaitę nuo 7:00 iki 8:30 val.

Ar kada esate atsidūrę situacijoje, kai iš anksto pasiruošėte ką sakysite angliškai, mintyse parepetavote, tačiau vos pradėjus kalbėti, viską pamiršote arba kažką nerišliai atsakėte ir suskubote baigti pokalbį? Daugeliui besimokančiųjų kalbos tokios situacijos pažįstamos, nes vieniems dažnai trūksta progų pasikalbėti anglų kalba laisvai, natūraliai ir ypač ne „vadovėlinėmis“ temomis; kitiems kartais trukdo galvojimas apie gramatinį taisyklingumą ir baimė suklysti.

 • Didžiausias dėmesys skiriamas kalbėjimo sklandumo lavinimui.
 • Kalbėjimo užduotys vyksta poromis, grupėse, monologais ir/ar prezentavimo būdu, su ir be išankstinio pasiruošimo.
 • Naujo žodyno pristatymas pateikiamas autentiškų video pagalba.
 • Kurso programa apima 9 skirtingas temas, namų darbai nėra privalomi.
 • Kurso pabaigoje vyksta atsiskaitymas žodžiu (iš kurso metu praeitų temų).
 • Išduodamas kurso baigimo pažymėjimas.

Šnekamosios anglų kalbos vasaros kursams taikome net 50% nuolaidą!

PaslaugaLygisPradžiaTrukmėPamokų laikasStatusas*Grupės dydisKaina
Paslauga Bendrinė kalbaLygisA0.1PradžiaBirž. 26 d.Trukmė6 sav.Pamokų laikasII, IV 19:00-20:30StatusasGrupė renkama*Grupės dydis4-6Kaina
400.00  260.00 
Pirkti
Paslauga Šnekamoji kalbaLygisA2PradžiaLiep. 02 d.Trukmė4 sav.Pamokų laikasI,III 17:30-19:45StatusasGalima prisijungti*Grupės dydis4-6Kaina
269.00  134.50 
Pirkti
Paslauga Šnekamoji kalbaLygisB1PradžiaBirž. 05 d.Trukmė6 sav.Pamokų laikasII, IV 18:30 - 20:00StatusasGalima prisijungti*Grupės dydis4-6Kaina
269.00  134.50 
Klausti
Paslauga Šnekamoji kalbaLygisB1PradžiaLiep. 05 d.Trukmė4 sav.Pamokų laikasII, IV 18:00-20:15StatusasGalima prisijungti*Grupės dydis4-6Kaina
269.00  134.50 
Klausti
Paslauga Šnekamoji kalbaLygisB2PradžiaBirž. 20 d.Trukmė4 sav.Pamokų laikasI, III 17:30-:19:45StatusasGalima prisijungti*Grupės dydis4-6Kaina
269.00  134.50 
Pirkti
Paslauga Šnekamoji kalbaLygisB2PradžiaLiep. 18 d.Trukmė4 sav.Pamokų laikasI, III 17:30-:19:45StatusasGrupė užpildyta*Grupės dydis4-6Kaina
269.00  134.50 
Klausti

Norite greičiausio atsakymo apie kursus savo mieste? Susisiekite!

Viktorija

Vilnius
kalbų kursai, tarptautiniai egzaminai
+370 698 51622
viktorija.m@kalba.lt

Viktorija

Kaunas
kalbų kursai, tarptautiniai egzaminai
+370 693 83648
mokymai@kalba.lt

Deimantė

Klaipėda
kalbų kursai, tarptautiniai egzaminai
+370 612 70536
kursai@kalba.lt

Rimantė

Šiauliai
kalbų kursai, tarptautiniai egzaminai, stovyklos
+370 610 11009
projektai@kalba.lt

Agnė

Panevėžys
kalbų kursai, tarptautiniai egzaminai, stovyklos
+370 620 22018
panevezys@kalba.lt

Simona

Alytus
kalbų kursai, tarptautiniai egzaminai, stovyklos
+370 620 22017
alytus@kalba.lt

Jūratė

Marijampolė, Vilkaviškis
kalbų kursai, tarptautiniai egzaminai, stovyklos
+370 620 22212
marijampole@kalba.lt

Kokį užsienio kalbos mokėjimo lygį jau esate pasiekę, ar norėtumėte pasiekti?

Norime, kad mūsų kalbų kursuose jūs pagerintumėte turimus įgūdžius, įgytumėte naujų, bei žinotumėte, kaip toli pažengėte į priekį. Dėl to, pradedant kursą kviečiame atlikti nemokamą „KALBA“ kalbos lygio nustatymo testą, kuris parodys, kokios jūsų žinios pagal Europos tarybos kalbos mokėjimo lygių skalę. Tai yra A0-C2 skalė, kurią supranta ir pripažįsta visos Europos šalys. Po kurso laikysite egzaminą, kuris įvertins ar pasiekėte aukštesnį lygį.

Niekada nesimokė anglų kalbos. Nesupranta šnekamosios kalbos.

Geba atpažinti žinomus žodžius ir pačias svarbiausias frazes apie save, šeimą, artimiausią aplinką. Geba bendrauti paprasta kalba, jeigu pašnekovas pasirengęs pakartoti ar perfrazuoti, pasakyti lėčiau. Geba užrašyti paprastą, trumpą tekstą.

Geba suprasti frazes ir dažniausiai vartojamus žodžius, susijusius su būtiniausiomis reikmėmis. Geba skaityti labai trumpus paprastus tekstus. Geba rasti specifinę, numatomą informaciją paprastuose kasdieniniuose tekstuose. Geba bendrauti atlikdamas įprastines nesudėtingas užduotis, kai reikia tiesiogiai pasikeisti informacija gerai žinomomis temomis. Geba kalbėti trumpais sakiniais buitinėmis temomis, nors ne visada supranta tiek, kad galėtų palaikyti pokalbį.

Geba suprasti esmę, kai aiškiai kalbama bendrine kalba gerai žinomomis temomis, kuriomis tenka bendrauti. Geba nepasirengęs įsitraukti į pokalbį žinomomis, dominančiomis kasdienio gyvenimo temomis. Geba trumpai pateikti nuomonių ir planų priežastis ir paaiškinimus, išreikšti savo požiūrį. Geba parašyti paprastą tekstą gerai žinomomis ar dominančiomis temomis.

Geba suprasti išplėtotą kalbą ir paskaitas ir sekti sudėtingą samprotavimą, jeigu tema neblogai žinoma. Geba skaityti straipsnius ir pranešimus. Geba gana laisvai ir spontaniškai bendrauti, todėl gali normaliai bendrauti su asmenimis, kuriems ta kalba yra gimtoji. Geba aktyviai dalyvauti diskusijose, kurių kontekstas gerai žinomas, pateikti ir pagrįsti savo nuomonę. Geba parašyti aiškų, detalų tekstą daugeliu temų, parašyti ataskaitą ir pateikti duomenis ar priežastis.

Geba suprasti ilgus ir sudėtingus informacinius tekstus. Geba suprasti specializuotus straipsnius ir ilgesnes technines instrukcijas, net jei jie nesusiję su jo veiklos sritimi. Geba bendrauti laisvai ir spontaniškai beveik neieškodamas raiškos priemonių. Geba veiksmingai ir lanksčiai vartoti kalbą socialiniais ir profesiniais tikslais. Geba tiksliai formuluoti idėjas ir nuomones, sumaniai prisidėti prie pašnekovų nuomonių. Geba aiškiai, detaliai apibūdinti dalykus, išplėtoti ir apibendrinti pateikdamas tinkamas išvadas. Geba aiškiai išreikšti savo mintis geros struktūros ir tinkamo ilgio tekstuose.

Geba lengvai skaityti visų rašytinės kalbos atmainų tekstus. Geba be pastangų dalyvauti bet kuriame pokalbyje, diskutuoti gerai vartodamas idiomas ir šnekamosios kalbos posakius. Geba laisvai reikšti mintis, tiksliai perteikti reikšmių atspalvius. Geba aiškiai ir sklandžiai apibūdinti ir argumentuoti, pasirinkti stilių, kuris atitinka kalbos turinį ir veiksmingą, logišką struktūrą. Geba parašyti aiškų, sklandų, tinkamo stiliaus tekstą.

Atlikite kalbos lygio nustatymo testą NEMOKAMAI:

Vardas Pavardė *
Telefonas *
Jūsų el.paštas*

Jus domina:

Filialas, kuriame norėtumėte mokytis? *
Kokios kalbos lygį norite pasitikrinti? *

egoPERFECTUS kviečia jus į individualius kalbos mokymus Vilniuje!

Remdamiesi egoTRACKING metodika, įvertiname Jūsų lūkesčius, parenkame efektyviausią mokymosi stilių ir paruošiame tinkamiausią Jums, individualią, programą, kurioje mokysitės Jums aktualiomis ir įdomiomis temomis. Kalbos progresas, motyvacija ir asmeninis tobulėjimas užtikrinti.

Plačiau >>>