Pasiruošimas egzaminams grupėse

  • Sisteminamos ir kartojamos ankstesnėse klasėse įgytos dalyko žinios, reikalingos sėkmingai išlaikyti egzaminą.
  • Supažindinama su egzamino struktūra. Atliekama daug praktinių egzamino užduočių.
  • Supažindinama su dažniausiai pasitaikančiomis egzamino klaidomis.

Pasiruošimas brandos egzaminams – gana sudėtingas ir kruopštus procesas. Tik nuoseklus mokymasis su kvalifikuotais mokytojais gali padėti sėkmingai išlaikyti egzaminus. Mokymasis pasiruošimo egzaminams kursuose vyksta nuosekliai visus mokslo metus, per kuriuos korepetitoriai padeda abiturientams susisteminti dalyko mokomąją medžiagą, panaikinti esamas mokymosi spragas ir stiprinti turimas žinias. Nuolatinis egzamino praktinių užduočių atlikimas leidžia priprasti prie egzamino užduočių, stiprinti dalyko žinias, didinti pasitikėjimą savimi ir sėkmingai pasiruošti egzaminui.

 

„KALBA“ siūlo efektyvius pasiruošimo egzaminams kursus, kuriuose dėsto ilgametę patirtį turintys profesionalai, puikiai žinantys pedagogui keliamus dalyko mokymo reikalavimus ir jau daug metų mokiniams padedantys sėkmingai įveikti brandos egzamino užduotis.

Paruošiamieji egzamino kursai skirti grupėms iki 10 dalyvių. Kursų metu supažindinama su egzamino struktūra ir temomis, egzamino temų tipais ir dažniausiai pasitaikančiomis klaidomis. Be to, moksleiviai mokosi stiprinti savo mokymosi įgūdžius, susisteminti ankstesnėse klasėse įgytas žinias ir taikyti jas, atliekant praktines užduotis.

Parengimo egzaminams atsiliepimai