Club Discover English anglų kalbos kursai vaikams (1–4 kl.)

  • Mokomės per pasaulio pažinimo temas
  • Dainuojame, žiūrime filmukus, bendraujame ir žaidžiame
  • Darome smagius projektus grupėse
  • Akcentuojame žodyno plėtrą ir kalbėjimo įgūdžius

Kilo klausimų? Rašykite mums užklausą.

Pamokėlėse, skirtose pradinukams, nebus nei vieno nuobodžiaujančio: kaip galima nuobodžiauti žaidžiant, dainuojant ir darant projektus naujų draugų grupėje?

Naujos kalbos jauną žmogutį reikia mokyti įdomiai ir su šypsena, tad skaitymas ir gramatika mūsų pamokose lieka antrame plane, o į pirmąjį žengia projektai ir interaktyvios veiklos! Kiekvieną mėnesį turime kitą temą. Anglų kalba mokomės apie sveiką gyvenseną,  džiunglių ar savanų gyvūnus, keliones, didžiuosius atradimus. Ta pačia tema žiūrime filmukus, dainuojame daineles ar net surandame įdomių aplikacijų. Mėnesio pabaigai grupėse ruošiame projektus ir pristatome juos visai grupei.

Skubame nuraminti, kad tai nėra tik žaidimai. Ši mokymo programa remiasi įvairiomis pasaulyje plačiai taikomomis metodikomis, pavyzdžiui, imersija, kai „panardinama“ į naująją kalbą realiose situacijose atliekant tam tikras iš pirmo žvilgsnio su kalba nesusijusias užduotis. Vaikams įdomiomis temomis ir būdais pateikiama informacija yra daug lengviau natūraliai įsisavinama: be kalimo ir priverstinio kartojimo. Vaikai patys noriai bendrauja anglų kalba.

Namų darbų užduotis vaikai atlieka elektroninėse pratybose, kur mokytojas mato kiekvieno jų pažangą ir/ar spragas ir todėl gali skirti užduotis individualiai, nepriklausomai nuo bendrų klasės pasiekimų. Todėl ir pats nedrąsiausias mokinys turi galimybę gauti tiesioginio mokytojo dėmesio ir atskleisti savo gebėjimus.

Užtikriname, kad vaikai mokosi savo žinių lygio grupėje. Mažiesiems neturi būti per lengva ar per sunku,  tad visi, norintys užsiregistruoti, atlieka testą, pagal kurio rezultatus yra priskiriami į bendraamžių grupę. Grupę sudaro iki 10 mokinukų: juk norime kiekvienam skirti kuo daugiau dėmesio!

  • Pamokėlės vyksta visus mokslo metus.
  • Grupes sudaro 10 mokinių.
  • Prie grupių galima jungtis bet kurį mėnesį.
  • Skirta 1-4 klasės mokiniams.
  • Vyksta visuose mūsų filialuose.
Simona Kivaraitė
Simona Kivaraitė
Alytus - Alytaus filialo vadovė
Daiva Petraškienė
Daiva Petraškienė
Vilnius - Pardavimo vadybininkė
Aira Černiauskaitė
Aira Černiauskaitė
Vilnius - Klientų aptarnavimo vadybininkė
Rimantė Timinskienė
Rimantė Timinskienė
Šiauliai - Pardavimo vadybininkė
Giedrius Šileika
Giedrius Šileika
Panevėžys - Panevėžio filialo vadovas
Jūratė Naujokaitienė
Jūratė Naujokaitienė
Marijampolė - Marijampolės filialo vadovė
Janina Kusaitė
Janina Kusaitė
Klaipėda - Pardavimo vadybininkė
Viktorija Steponkutė
Viktorija Steponkutė
Kaunas - Pardavimo vadybininkė