Karjeros interesų sistema pasinaudojo jau daugiau nei 11 000 moksleivių! Išbandyk ir tu: atsakyk sau į klausimą, kurios studijų kryptys tau iš tiesų patiktų, ir sužinok daugiau apie jas bei darbo galimybes, pabaigus studijas!

Karjeros interesų sistema (KIS) skirta moksleiviams, kurie ne visai aiškiai gali sau atsakyti, kurios studijų sritys juos domina. Sistemą sudaro (minimaliai) dvi dalys: Karjeros interesų testas ir studijų krypčių žinynas. Po KIS drąsiau eiti į studijų ir karjeros konsultacijas, aiškiau, kokius klausimus užduoti universitetų atstovams.

Taip pat po testo galimos palydinčios paslaugos: nemokamos studijų užsienyje konsultacijos pagal testo rezultatus ir mokamos paslaugos – pradinė karjeros konsultacija pagal KIS arba pagalba, renkantis mokomuosius dalykus vienuoliktai klasei.

 • Testas skirtas moksleiviams nuo 14 m.
 • Testas atsako į klausimą, „kokios karjeros sritys man įdomios?“
 • Testui atlikti prireiks ne daugiau nei 30 min.
 • Testą sudaro 176 klausimai.
 • Testo ataskaita gaunama el. paštu, pdf formatu.
 • Ataskaitoje matoma 41 veiklos sritis.

Ataskaita NEPARODO, kokią karjerą reikėtų rinktis ar kokius gabumus turi testo atlikėjas.

Turime studijų krypčių žinyną, kuriuo galite pasinaudoti ir be testo. Tiesiog be testo gali tekti daug skaityti: juk karjeros sričių yra 41. Apie kiekvieną rasite trumpą pačios krypties aprašymą, informaciją apie tai, kokie toje srityje būna atsiskaitymai, studijos. Taip pat yra aprašytos populiariausios, didžiausios specializacijos, populiariausi karjeros keliai ir darbdaviai (galite iškart paieškoti darbo skelbimų pagal išvardytas karjeras: matysite, kokie reikalavimai keliami tam darbui).

 1. Ramiai atlikite testą, pažiūrėkite į sritis. Atmeskite tas, kurioms išvis neturite intereso, dėl jų daugiau nesukite galvos.
 2. Peržiūrėkite tas, kurioms turite labai išreikštą interesą. Paskaitykite apie jas žinyne >>
 3. Ar norėtumėte jose dirbti? Jei taip, ar turite joms reikalingų žinių, pažymių, kompetencijų, gebėjimų?
  • Pažymiai: pasimokykite, kreipkitės į korepetitorius.
  • Žinios, kompetencijos, gebėjimai: bandykite karjeros kelią pradėti jau dabar, pažiūrėkite, ar pasirinktai karjerai yra savanorystės, praktikos galimybių. Pasidomėkite, kokių yra mokomųjų video ta tema, įdomių knygų.
  • Kompetencijos: jei jums trūksta viešojo kalbėjimo, kūrybingumo, laiko planavimo ar kitų svarbių kompetencijų, bandykite rasti informacijos, kaip jas lavinti arba lankykite mūsų Karjeros mokyklą.
 4. Kitos paslaugos:
  • NEMOKAMOS studijų užsienyje konsultacijos – jei ketinate studijuoti užsienyje, atvykite į konsultaciją su testo rezultatais, kartu išrinksime jums tinkamą studijų kryptį, universitetą
  • Karjeros konsultacijos – iš KIS rezultatų ne visai aišku, ką daryti toliau? Kreipkitės į mus dėl konsultacijos.
  • KALBA Multiple Natures – jei norite save pažinti daug geriau, žinoti, kokie jūsų intelektai ir prigimtys, kokios konkrečiai karjeros jums tiks labiausiai – pasinaudokite KALBA Multiple Natures sistema.

Galite pasikviesti mus į savo mokyklą, gimnaziją: vienas iš mūsų karjeros konsultantų papasakos, ką reikia žinoti, norint teisingai pasirinkti karjerą. Kreipkitės į Karjeros centro projektų vadovę Renatą telefonu +370 618 42066 arba el. paštu.: renata@kalba.lt

Kodėl verta rinktis Karjeros interesų sistemą?

Išbandyta Lietuvoje!

Sistemoje sritys sugrupuotos pagal Lietuvos Respublikos švietimo mokslo sričių, krypčių ir šakų patvirtintą klasifikatorių. Testą atliko jau daugiau nei 11.000 jaunuolių iš visos Lietuvos.

Rezultatai - iš karto!

Testą atliksite per mažiau nei pusę valandos, o rezultatus gausite vos po keleto minučių.

Naudinga informacija!

Apie kiekvieną sritį galėsite paskaityti daugiau: sužinoti, kokios yra populiariausios specializacijos, ko tikėtis iš studijų, ką galima dirbti, baigus tos srities studijas.

Papildomos paslaugos

Prie kiekvienos studijų srities matysite, kuriuose populiariuose JK universitetuose yra tos srities studijų programų. Jei norėsite po testo pasitarti su KALBA dėl studijų užsienyje – visada laukiame. Konsultacijos NEMOKAMOS.

Karjeros interesų sistema skirta moksleiviams, kurie pradeda galvoti apie studijų, specialybės pasirinkimą, bet ne visai žino, nuo ko pradėti. Studijų programų Lietuvoje yra daugiau nei 1000, o pasaulyje vien bakalauro studijų programų daugiau nei 8000. Skaityti visų studijų programų aprašymus šiek tiek per daug vargo, galima ir pasiklysti tarp visų niuansų..

Mes supaprastinome pasirinkimą: atlikę testą, matysite, kurios specialybių sritys jums įdomiausios, galėsite apie jas paskaityti susistemintą informaciją, pažiūrėti video.

PaslaugaDataKaina
Paslauga N-LIFE open mokymų įvadas. KLAIPĖDAData2019.09.11 | 17:30-19:30Kaina
0.00 
Pirkti
Paslauga N-LIFE open mokymų įvadas. VILNIUSData2019.09.24 | 17:30-19:30Kaina
0.00 
Pirkti
Paslauga N-LIFE open mokymų įvadas. KAUNASData2019.09.18 | 17:30-19:30Kaina
0.00 
Pirkti
Paslauga KALBA Multiple Natures sistema (suaugusiems)DataPakvietimas atsiunčiamas per 1 d.d.Kaina
155.00 
Pirkti
Paslauga KALBA Karjeros interesų sistema (7-12 kl. mokiniams)DataPakvietimas atsiunčiamas per 1 d.d.Kaina
10.00 
Pirkti
Paslauga KIS: kokius mokomuosius dalykus rinktis? (10 kl. moksleiviams)DataPakvietimas atsiunčiamas per 1 d.d.Kaina
29.00 
Pirkti
Paslauga KALBA Multiple Natures sistema (10-12 kl. moksleiviams)DataPakvietimas atsiunčiamas per 1 d.d.Kaina
155.00 
Pirkti