Paslaugos moksleiviams

Karjeros interesų sistema

Pasirinkimų studijuoti tiek daug, kad net nebežinai, kas tau patinka, o kas ne? Ne visai aišku, ką veiksi studijų metu ir kokią karjerą gali rinktis po, pavyzdžiui, ekologijos ar teatrologijos studijų? Padėsime išsiaiškinti!

Prigimtys ir intelektai

Kviečiame geriau pažinti save! Išmatuosime ne tik IQ, bet visus tavo intelektus ir prigimtis bei paaiškinsime, kur šią informaciją panaudoti. Taip pat sužinosi, kokios karjeros ar hobiai tau labiausiai tiks ir patiks!

Karjeros mokykla

Stojimams į universitetus reikia gerų egzaminų pažymių, bet darbe, projektinėje veikloje, savanorystėje svarbūs kiti dalykai, pvz.: debatai, lyderystė, kūrybiškumas, kritinis mąstymas. Šių ir kitų svarbių dalykų mokysimės karjeros mokykloje.

Karjeros stovykla

Karjeros stovykla – stovykla Druskininkuose, kurioje vakarais pramogausi, o dienomis mokysiesi ir sužinosi daug naudingų dalykų apie savo stiprybes ir intelektus, kartu su specialistu susidarysi ugdymosi planą.

Išsilavinimas ir karjera

Kiekvieną rudenį kviečiame į aukštojo ir vidurinio mokslo bei karjeros parodą „Išsilavinimas ir karjera“. Čia gali pabendrauti su daugybės užsienio universitetų atstovais, paklausyti paskaitų, pasikalbėti su karjeros konsultantais ir grįžti namo su pilna galva naujų žinių!

Mokomųjų dalykų pasirinkimas

Nežinai, kokius mokomuosius dalykus rinktis dešimtoje klasėje? Mūsų karjeros konsultantai ir studijų koordinatoriai gali tau pagelbėti. Tereiks atlikti testą ir susitikti trumpai konsultacijai.