Ką daryti, kai darbe esi sėkmingas, bet nelaimingas?

Ką daryti, kai darbe esi sėkmingas, bet nelaimingas?

Neretai atrodo, jog Jūsų karjera sėkminga: darbo rezultatai geri, kolegos Jus gerbia, pats darbas Jums taip pat patinka. Viskas kaip ir gerai, tačiau nesijaučiate laimingi. Ką daryti tokiu atveju?

Jei darbe esate sėkmingas, tačiau nesijaučiate laimingas, visų pirma reikėtų sau užduoti keletą klausimų:

  • Ar dirbate darbą, kuris Jums tikrai patinka?
  • Ar turite su darbu nesusijusių pomėgių?
  • Ar darbo aplinkoje gerai jaučiatės?

Į bent vieną klausimą atsakėte neigiamai? Skaitykite toliau.

Jei neigiamai atsakėte į pirmąjį klausimą, turėtumėte keisti darbo poziciją arba ieškoti hobio. Galbūt mėgstate piešti, rašyti, programuoti ar turite kitų pomėgių, teikiančių Jums malonumą? Ugdykite šiuos pomėgius, galbūt pamažu galėsite paversti juos ir pelną nešančia veikla. Galiausiai galbūt ilgainiui ši veikla netgi taps Jūsų pragyvenimo šaltiniu!

Turite dominančią sritį, tačiau manote, kad neturite tam įgūdžių? Ieškokite darbo pozicijų, tinkamų pradedantiesiems arba praktikos galimybių. Kodėl? Taip įgysite darbinių įgūdžių konkrečioje srityje, „pasimatuosite“ specialybę, turėsite galimybę suprasti, ar ši veikla Jums tinka ir patinka.

Į antrąjį klausimą neigiamai atsakiusieji dažnai taip labai įsitraukia į mėgstamą darbinę veiklą, jog ja tiesiog gyvena ir, rodos, gyvenime nieko kito nebemato. Tokiu atveju reikėtų rasti veiklų, kurios visiškai nesusiję su darbine veikla. Kodėl? Visą laiką dirbdami vienoje srityje žmonės neišnaudoja visų savo stipriųjų savybių, galiausiai perdega ir dėl to tikrai nesijaučia laimingi. Norėdami to išvengti, turėtumėte rasti veiklų, į kurias galėtumėte „įdarbinti“ savo stipriausiai išreikštas prigimtis ir intelektus. Šitaip atsikvėpsite ir įgysite daugiau energijos.

Neigiamai atsakiusieji į trečiąjį klausimą turėtų pagalvoti ar jų darbo aplinka tikrai juos tenkina. Galbūt darbe nelaimingi jaučiatės dėl kolegų, vadovo, biuro, kabineto ar jame tvyrančios atmosferos? Šiuo atveju rekomenduotina išbandyti tą patį darbą, tačiau kitoje įmonėje.

Kad ir kokia bebūtų Jūsų priežastis, turite nuosekliai dirbti tam, kad geriau suprastumėte savo norus, poreikius. Tai padaryti bus lengviau žinant savo prigimtis ir intelektus. Sužinokite juos pasinaudodami KALBA Multiple Natures sistema jau šiandien.

Kitos KALBA Karjeros centro paslaugos

PaslaugaDataKaina
Paslauga N-LIFE open mokymų įvadas. KLAIPĖDAData2019.09.11 |17:30-20:05Kaina
0.00 
Pirkti
Paslauga N-LIFE open mokymų įvadas. VILNIUSData2019.09.08 | 17:30-20:05Kaina
0.00 
Pirkti
Paslauga N-LIFE open mokymų įvadas. KAUNASData2019.09.18 | 17:30-20:05Kaina
0.00 
Pirkti
Paslauga KALBA Multiple Natures sistema (suaugusiems)DataPakvietimas atsiunčiamas per 1 d.d.Kaina
155.00 
Pirkti
Paslauga KALBA Karjeros interesų sistema (7-12 kl. mokiniams)DataPakvietimas atsiunčiamas per 1 d.d.Kaina
10.00 
Pirkti
Paslauga KIS: kokius mokomuosius dalykus rinktis? (10 kl. moksleiviams)DataPakvietimas atsiunčiamas per 1 d.d.Kaina
29.00 
Pirkti
Paslauga KALBA Multiple Natures sistema (10-12 kl. moksleiviams)DataPakvietimas atsiunčiamas per 1 d.d.Kaina
155.00 
Pirkti