Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje 8 800 30030

„Kalba.Lt“ – oficialusis Cambridge English egzaminų centras Lietuvoje

IELTS kursai


Ilgametę patirtį edukacinėje rinkoje sukaupusi bendrovė „Kalba.Lt“ organizuoja profesionalius ir kokybiškus tarptautinių egzaminų paruošiamuosius kursus. Šiuose kursuose dėsto tik specialius seminarus baigę kvalifikuoti dėstytojai, kurie turi ne mažesnę kaip 3 metų egzaminų ruošimo patirtį bei nuolat tobulina savo žinias. Paruošiamųjų kursų metu dėstytojai ne tik sistemingai perteikia reikiamą informaciją, bet ir geba sukurti puikią mokymosi atmosferą. Planuojantiems laikyti egzaminą padedama pasiekti norimų rezultatų: net 94 proc. lankiusių mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus gavo reikiamą ar net didesnį balą. Bendrovė, oficialusis Cambridge English egzaminų centras Lietuvoje, suteikia galimybę rinktis iš daugybės tarptautinių egzaminų. Mūsų specialistai, atsižvelgę į besimokančiojo poreikius, tikslus, profesinę sritį ir patirtį, padės apsispręsti, kurį egzaminą rinktis. Taigi siūlome ruoštis bei laikyti IELTS, TOEFL, Cambridge English egzaminus. Tai puiki galimybė įgyti visame pasaulyje pripažįstamus užsienio kalbos sertifikatus, kurie Jums padės žengti naujų galimybių link.
ico1_03

Organizuojame profesionalius kursus, skirtus pasiruošti tarptautiniams IELTS, TOEFL ir Cambridge English egzaminams: CAE, FCE, KET, PET, YLE Flyers, YLE Movers, YLE Starters.

ico4

Siūlome rinktis Jums patogiausią egzaminų datą ir miestą. Egzaminai vyksta Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

ico2

Kviečiame laikyti tarptautinius BEC, ILEC, ICFE, BULATS egzaminus. Šių egzaminų sertifikatai rodo, jog Jūs turite pakankamai specializuotųjų verslo, finansų ar teisės sričių anglų kalbos žinių.

ico3

Testais tikriname ir išduodame anglų bei rusų kalbų lygio pažymas dalyvaujantiems valstybės tarnybos organizuojamų departamentų konkuruose.

Norite paklausti ar užsakyti?

Parašykite žinutę arba paskambinkite

Vilniuje (8 5) 275 00 00
Kaune (8 37) 32 20 02
Klaipėdoje (8 46) 31 00 00
Šiauliuose (8 41) 52 44 44
Panevėžyje (8 45) 46 22 22
Alytuje (8 315) 5 11 55
Marijampolėje (8 343) 5 55 40
Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje
8 800 30030
Užsisakykite Kalba.Lt naujienas

Gaukite filialo savo mieste naujienas ir informaciją apie vykstančias akcijas PIRMIEJI!