Specialūs pasiūlymai

Nepraleisk svarbių „KALBA“ ir įvairių užsienio universitetų pasiūlymų! Dažnai Didžiosios Britanijos, Danijos ir Olandijos universitetai paskelbia naudingus vienkartinių, metinių ar visų studijų metų stipendijų ir studijų finansavimo pasiūlymus Lietuvos studentams. Taip pat „KALBA“ rengia konkursus su smagiais prizais, tokiais kaip kelionė į užsienio universitetą, skatinamosios stipendijos.

University of Sunderland

Svajoji apie karjerą televizijoje? Skubame pranešti, apie šį puikų University of Sunderland stipendijos pasiūlymą.
 
Visi studentai, aplikuojantys į BA (Hons) Broadcast Media Production arba BA (Hons) Broadcast Journalism bakalauro studijas turės galimybę pretenduoti į Royal Television Society įsteigtą £3,000 stipendiją bei papildomus privalumus.
 
Neverta nusiminti ir kitas programas pasirinkusiems studentams – universitetas siūlo įvairias stipendijas, tokias kaip £1000 už akademinius pasiekimus bei £1000 jei šeimos metinės pajamos nesiekia £42,875.
 
Nori sužinoti daugiau apie šį Sunderland ir London miestuose įsikūrusį universitetą bei jo siūlomas studijų programas? Kreipkis į mūsų studijų užsienyje komandą ir registruokis nemokamai konsultacijai savo mieste!