Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje 8 800 30030

NEMOKAMAI konsultuojame dėl studijų Didžiojoje Britanijoje, Danijoje, Olandijoje ir padedame įstoti

 

nemokamas stojimo dokumentų pildymas Susitikimas su Coventry Uni

 

Studijų užsienyje konsultantų paslaugos
Stojimo dokumentų pildymas

Iš „Kalba.Lt“ žinosi, kokių dokumentų tau reikia, kada juos pateikti. Viskuo pasirūpins profesionalūs studijų užsienyje konsultantai: sutvarkys ir išsiųs dokumentus laiku ir be klaidų.

Asmeninė nemokama konsultacija

Nemokamų konsultacijų metu atsakysime į visus su studijomis užsienyje susijusius klausimus, padėsime pasirinkti specialybę, šalį ir universitetą pagal tavo poreikius, norus ir akademinius pasiekimus.

IELTS kursai

Kvalifikuoti dėstytojai padės tau pasiruošti tarptautiniam IELTS anglų kalbos egzaminui. Pasitobulinsi anglų kalbos žinias, tinkamai pasiruoši šiam egzaminui ir džiaugsiesi gautu rezultatu.

Seminarai stojantiems

Informatyviuose seminaruose galėsi be klaidų užpildyti Didžiosios Britanijos studijų finansavimo dokumentus ir gauti daug svarbių patarimų dėl apgyvendinimo, įsidarbinimo ir kitose šalyse.

Kelionės į universitetus

Nori pamatyti savo akimis, kaip atrodo Didžiosios Britanijos, Danijos ar Olandijos universitetai? Keliauk su mumis ir per kelias dienas aplankyk norimą universitetą, susipažink su jo dėstytojais ir studentais.

Motyvacinio laiško rašymas

Duosime patarimų, kaip parašyti labai gerą motyvacinį laišką, kuris sužavėtų stojimo komisiją. Prieš siunčiant jį perskaitysime ir pasakysime tau, ką ir kaip reikėtų patobulinti.

Paroda karjera ir išsilavinimas

Tai puiki galimybė sužinoti daugiau apie studijas užsienyje, jų skirtumus kiekvienoje šalyje, susipažinti su universitetų atstovais bei rasti sau tinkamiausią specialybę, studijų šalį ir universitetą.

Specialūs pasiūlymai

Sužinok specialius „Kalba.Lt“ ir universitetų pasiūlymus Lietuvos studentams, įvairius konkursus su smagiais prizais ir patrauklias stipendijų bei finansavimo galimybes.

Susitikimai su universitetais

Ateik į susitikimus su Didžiosios Britanijos, Danijos ir Olandijos universitetų atstovais. Pabendrauk su jais ir gauk visą reikiamą informaciją apie tave dominančią specialybę ir universitetą.

Seminarai stojantiems

„Kalba.Lt“ studijų užsienyje konsultantai kviečia tave į paskaitas apie studijas užsienyje! Paskaitoje tu gausi patarimų, kaip išsirinkti tinkamą specialybę ir susipažinsi su studijų užsienyje galimybėmis.

Atsiliepimai apie Kalba.lt studijas užsienyje

Lukas Brusokas
„Kalba.Lt“ pagalba dėl studijų užsienyje

Atsiliepimas apie „Kalba.Lt“ pagalbą dėl studijų užsienyje

„Kalba.Lt“ bendrovė man labai padėjo įstoti į universitetą, nes viską, ką jūs turite padaryti, tiesiog laiku pristatyti reikiamus dokumentus. Kalbant apie vadybininką, jei atvirai, te ... Plačiau
Julija Šamšina
University of Hull

Atsiliepimas apie University of Hull

Aš galiu pasakyti, jog studijuoti užsienyje buvo vienas iš geriausių mano gyvenimo sprendimų. Anglija - puiki šalis. Gavau galimybę patobulinti anglų kalbą ir ... Plačiau
Ugnė
Middlesex University London

Atsiliepimas apie Middlesex University London

Pats stojimo procesas nebuvo sudėtingas, bet gana ilgas. ,,Popierizmas'' yra vienas iš studijų Jungtinėje Karalystėje minusų, net nuvykus ir jau pradė ... Plačiau
Norite paklausti ar užsakyti?

Parašykite žinutę arba paskambinkite

Vilniuje (8 5) 275 00 00
Kaune (8 37) 32 20 02
Klaipėdoje (8 46) 31 00 00
Šiauliuose (8 41) 52 44 44
Panevėžyje (8 45) 46 22 22
Alytuje (8 315) 5 11 55
Marijampolėje (8 343) 5 55 40
Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje
8 800 30030
Užsisakykite Kalba.Lt naujienas

Gaukite filialo savo mieste naujienas ir informaciją apie vykstančias akcijas PIRMIEJI!