Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje 8 800 30030

Dalyvauk tarptautinėje aukštojo mokslo užsienyje parodoje!

Paroda „Išsilavinimas ir karjera 2015” pristatys aukštojo mokslo užsienyje galimybes

Šiais metais edukacinės rinkos lyderis „Kalba.Lt“ ir toliau tęsia 12 metų tradiciją bei kviečia dalyvauti tarptautinėje aukštojo mokslo užsienyje parodoje. Paroda „Išsilavinimas ir karjera 2015“ vyks lapkričio 10 – 11 dienomis Vilniuje ir Kaune! Tavęs lauks žymiausi Europos universitetai, karjeros seminarai bei specialūs pasiūlymai tik parodos metu.

Paroda skirta:

  • moksleiviams ir abiturientams, besidomintiems bakalauro  studijomis universitetuose ir profesinėse mokyklose užsienyje;
  • tėvams, kurie galės patys daugiau sužinoti apie studijas užsienyje ir padėti savo vaikams apsispręsti;
  • pedagogams, dirbantiems su karjeros konsultacijomis mokyklose, kurie galės plėsti savo profesines žinias ir moksleiviams pristatyti daugiau studijų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje galimybių;
  • studentams, besidomintiems magistro ir doktorantūros studijomis užsienyje. Jiems bus skirtas specialus praktinis seminaras „Studijų užsienyje galimybės siekiantiems MAGISTRO laipsnio: lietuviško diplomo pripažinimas, kainos, finansavimo galimybes“.

Parodoje rasi atsakymus į savo klausimus, išsklaidysi abejones ir gausi visą reikiamą informaciją apie mokslą užsienyje bei pasiruošimą jam.

Parodos „IŠSILAVINIMAS IR KARJERA 2015” dalyvių sąrašą rasi čia

Parodos „IŠSILAVINIMAS IR KARJERA 2015” seminarų sąrašą rasi čia


Žymiausių užsienio universitetų atstovai

Aukštojo mokslo užsienyje parodoje dalyvaus daugiau kaip 40 universitetų atstovų iš įvairių Europos šalių, tokių kaip Didžioji Britanija, Olandija, Danija, Šveicarija ir t. t. Universitetų atstovai labai norės pasidalinti informacija apie konkrečius universitetus, studijų programas ir apie kitus tau rūpimus su studijomis susijusius klausimus. Tikrai turėsi galimybę pabendrauti su pasirinktų universitetų atstovais ir gauti papildomos informacijos apie konkrečias specialybes, profesinį ir aukštąjį mokslą.


Naujovės šiųmetinėje aukštojo mokslo parodoje

Besidomintiems viešbučių administravimo specialybe turime itin gerų naujienų. Parodoje lankysis net trys geriausi pasaulyje šios srities Šveicarijos universitetai, siūlantys Viešbučių administravimo programą: IMI University CentreLes Roches International School of Hotel Management, Glion ir Swiss Hospitality Management School. Pastaruosius du atstovaus Laureate Hospitality organizacija. Jei galvoji apie šią specialybę, naudinga susitikti su atstovais ir paklausinėti apie stojimų sąlygas.

Norėtum studijuoti užsienyje, bet nedrąsu? Tada parodoje ieškokorganizacijos INTO University Partnerships. Tai organizacija, kuri siūlo paruošiamąsias programas prieš stojant į užsienio universitetus, kitaip šios programos vadinasi – Foundation Year.  Šios programos padeda sėkmingai įstoti į užsienio universtetus ir studijuoti.


Vidurinio mokslo galimybės užsienyje

Vis daugiau šeimų susimąsto apie savo vaikų vidurinį išsilavinimą, įgytą užsienyje. „Kalba.Lt“ suteikia moksleiviams  ir jų tėveliams galimybę parodoje plačiau sužinoti apie vidurinį mokslą Anglijoje ir Šveicarijoje. Dalyvius konsultuos Windermere mokykla iš Didžiosios Britanijos bei  Leysin American mokykla iš Šveicarijos, siūlanti tarptautiniams studentams mokytis anglų kalba.


Seminarai apie studijas užsienyje bei specialybės pasirinkimą

Parodoje galėsi ne tik konsultuotis dėl studijų užsienyje, bet ir pasiklausyti įvairių užsienio universitetų atstovų prezentacijų apie studijų kiekvienoje šalyje ypatumus, skirtingų universitetų siūlomas programas ir išskirtinumus bei stiprybes.

Tiems, kurie dvejoja dėl specialybės pasirinkimo, primename, jog parodoje pranešimą „Kaip tinkamai išsirinkti specialybę, kuri man geriausia?“ skaitys profesionalus karjeros konsultantas Rytis Jurkėnas. Šio seminaro metu moksleiviams bus pristatomi patys svarbiausiai dalykai, lemiantys tinkamą specialybės pasirinkimą, bei iššūkiai, su kuriais susiduria jaunimas, mąstydami apie savo karjerą. Patikėk, po seminaro tikrai turėtų pasidaryti viskas aiškiau ir pradėsi mąstyti tinkamos karjeros link!


Prizai ir specialūs pasiūlymai tik studijų užsienyje parodoje

Sakome drąsiai, šioje parodoje visi norintieji galės rasti atsakymus į sau rūpimus klausimus apie studijas ir vidurinį mokslą užsienyje, tinkamą specialybės pasirinkimą bei galės pasinaudoti specialiais pasiūlymais, susijusiais su korepetitorių paslaugomis, pasiruošimu tarptautiniams bei valstybiniams egzaminams.

Ir tai ne viskas! Parodų metu laukia smagus konkursas, kurio metu turėsi galimybę laimėti elektroninę skaityklę!

Daugiau informacijos netrukus. Laukiame visų parodoje!

Parodos lankymas – NEMOKAMAS. Registruotis į seminarus nereikia.

Parodos darbo laikas nuo 10 iki 17 val.:

  • Vilniuje – lapkričio 10 d., konferencijų salėje „Radisson Blu Lietuva Hotel”, Konstitucijos pr. 20
  • Kaune – lapkričio 11 d., konferencijų salėje „Park Inn By Radisson Hotel”, K. Donelaičio g. 27

Jei turite klausimų, į juos mielai atsakys parodos koordinatorius Aleksandras!

Aleksandr Feldmanas
Studijų užsienyje plėtros vadovas
Mob. tel. nr.: + 370 610 11 001
El. p.: aleksandras@kalba.lt

Aukštojo mokslo užsienyje paroda

 

Renginio naujienos:

 http://on.fb.me/1GvMVl – Paroda Kaune

 http://on.fb.me/1MdXmvy – Paroda Vilniuje

Aukstojo mokslo paroda

Naujienos

2017-03-17

Ateik į studijų Anglijoje finansavimo dokumentų pildymo seminarus pasirinktame „Kalba.Lt“ filiale. Mes padėsime užpildyti dokumentus be klaidų!

2017-03-17

Jei studijos Anglijoje Tavo pasirinkimas – rinkis ir Northumbria University bei laimėk 9250 £ stipendiją.

2017-03-08

Pristatome šaunųjį University of Huddersfield. Rinkis savo svajonių studijas ir siek sėkmingos karjeros. Plačiau apie universitetą čia.

2017-02-28

Nori sužinoti daugiau apie inovatyvią ir šiuolaikiniame pasaulyje itin populiarią Computer Science studijų programą? Spausk čia ir sužinok daugiau.

2017-02-27

Pajusk smagų, aktyvų ir mokslo praktikos kupiną studentišką gyvenimą Nyderlanduose! Stojimai vyksta iki 04 01 d.

Norite paklausti ar užsakyti?

Parašykite žinutę arba paskambinkite

Vilniuje (8 5) 275 00 00
Kaune (8 37) 32 20 02
Klaipėdoje (8 46) 31 00 00
Šiauliuose (8 41) 52 44 44
Panevėžyje (8 45) 46 22 22
Alytuje (8 315) 5 11 55
Marijampolėje (8 343) 5 55 40
Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje
8 800 30030
Užsisakykite Kalba.Lt naujienas

Gaukite filialo savo mieste naujienas ir informaciją apie vykstančias akcijas PIRMIEJI!


© Kalba.lt. Edukacinės rinkos lyderis.
Visos teisės saugomos.