Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje 8 800 30030
Paraiškos teikiamos ištisus metus! Registruokis į konsultaciją!

Studijos Šveicarijoje

Šveicarija garsi privačiais universitetais, kuriuose teikiamas itin kokybiškas mokslas. Čia studijavo daug pasaulyje gerai žinomų verslininkų bei politikų. Privačiuose Šveicarijos universitetuose dėsto nemažai žymių pasaulinio masto veikėjų.
Bakalauro studijos trunka – 3–3,5 metų, magistrantūros –1–1,5 metų. Studijos privačiuose Šveicarijos universitetuose yra mokamos, nefinansuojamos, todėl reikia apgalvoti savo finansines galimybes.
Studijuoti privačiuose universitetuose galima ir angų kalba. Studijų metu suteikiama galimybė išmokti dar vieną užsienio kalbą – prancūzų, vokiečių arba italų (priklausomai nuo regiono, kuriame įsikūręs universitetas).

  Susidomėjai? Kreipkis į mūsų partnerį – personalizuotos edukacijos kompaniją egoPERFECTUS


Kodėl studijos Šveicarijoje?

Studijos Šveicarijoje – tai puiki galimybė pamatyti garsiąsias žaliąsias kalvas bei snieguotas kalnų viršūnes.

Šveicarijoje įgytas išsilavinimas laikomas vienu geriausių pasaulyje ir pripažįstamas tarptautiniu mastu. Aukštąjį išsilavinimą siūlo ne tik valstybiniai universitetai, bet ir privačios mokyklos. Šveicarijoje šnekama net trimis oficialiomis kalbomis: prancūzų, vokiečių, italų.  Nors anglų kalba Šveicarijoje susikalbėti pakankamai lengva, norintiems šia kalba studijuoti, greičiausiai teks pasiieškoti privataus universiteto. Mat valstybinėse aukštosiose mokyklose dažniausiai dėstoma tik prancūzų, vokiečių ir italų kalbomis. Šalies švietimo sistema aukštąjį mokslą skirsto į dvi dalis: universitetus ir taikomųjų mokslų universitetus. Taikomųjų mokslų universitete profesinis mokymas  derinamas su universitetiniu: stengiamasi kuo daugiau dėmesio skirti praktikai.

Šveicarijoje studentai paprastai gali dirbti iki 15 valandų per savaitę (šis skaičius gali kisti priklausomai nuo miesto). Tačiau daugelis studentų vis dėlto pasakys, kad neverta imtis daug papildomų darbų, nes universitete daug dėmesio ir laiko tenka skirti mokslams. Kiekviename universitete įsteigtas įdarbinimo centras, kuris konsultuoja dėl įsidarbinimo galimybių šioje šalyje.

Daugelis Šveicarijos universitetų turi savo bendrabučius, kuriuos nuomoja ir būsimiems studentams. Studentams, atvykusiems iš kitos šalies, už bendrabutį taikomas specialus mokestis (subsidijuojama).

Registruokitės NEMOKAMAI
studijų konsultacijai!
Vilniuje (8 5) 275 00 00
Kaune (8 37) 32 20 02
Klaipėdoje (8 46) 31 00 00
Šiauliuose (8 41) 52 44 44
Panevėžyje (8 45) 46 22 22
Alytuje (8 315) 5 11 55
Marijampolėje (8 343) 5 55 40
Parašykite mums
Sužinok galimas studijų programas kiekvienoje šalyje:

Atsiliepimai apie Kalba.lt studijas užsienyje

Julius Girdvainis
Coventry University

Atsiliepimas apie Coventry University

Nusprendęs studijuoti Jungtinėje Karalystėje tikrai nieko nepraradau, tiesa sakant, Coventry UniversityPlačiau
Ieva Aksamit
University of Warwick

Atsiliepimas apie University of Warwick

Stojimo procesas Anglijoje nėra labai sudėtingas, tačiau šiek tiek skiriasi nuo mums įprasto, lietuviško, tad „Kalba.Lt“ konsultantai stojimą studentui, kur ... Plačiau
Ugnė
Middlesex University London

Atsiliepimas apie Middlesex University London

Pats stojimo procesas nebuvo sudėtingas, bet gana ilgas. ,,Popierizmas'' yra vienas iš studijų Jungtinėje Karalystėje minusų, net nuvykus ir jau pradė ... Plačiau
Norite paklausti ar užsakyti?

Parašykite žinutę arba paskambinkite

Vilniuje (8 5) 275 00 00
Kaune (8 37) 32 20 02
Klaipėdoje (8 46) 31 00 00
Šiauliuose (8 41) 52 44 44
Panevėžyje (8 45) 46 22 22
Alytuje (8 315) 5 11 55
Marijampolėje (8 343) 5 55 40
Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje
8 800 30030
Užsisakykite Kalba.Lt naujienas

Gaukite filialo savo mieste naujienas ir informaciją apie vykstančias akcijas PIRMIEJI!