Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje 8 800 30030
Stojimai vyksta iki balandžio 1 d. (yra papildomų sąlygų)

Studijos Olandijoje

  • Studijos Olandijoje yra mokamos: vieneri metai bakalauro studijų kainuoja 2006 eurus.
  • Bakalauro studijos trunka 3–4 metus, magistrantūros – 1–2 metus.
  • IELTS egzaminas neprivalomas, daugelyje universitetų pripažįstamas „Kalba.Lt“ testas, kurį galite parašyti pas mus nemokamai.
  • Studentai turi galimybę dirbti studijų metu.
  • Studentai, dirbantys 56 valandas per mėnesį, gali gauti valstybės paramą (skiriama iki 378 eurų per mėnesį).
  • Galima studijuoti anglų kalba.

Pasirink universitetą Olandijoje

Nežinai, kuris domina? Galime padėti išsirinkti.

Kodėl studijos Olandijoje?

Olandijos (kitaip Nyderlandų) švietimo sistema skiria tris aukštųjų mokyklų tipus: universitetai, taikomųjų mokslų universitetai ir tarptautinio mokslo institucijos. Studijos Olandijoje pasižymi itin aukšta studijų kokybe, mokymosi procese naudojamos modernios technologijos, didelis dėmesys skiriamas tarptautinėms studijų programoms. Studentai drąsinami teikti komentarus, pastabas ir pasiūlymus dėl studijų, paskaitų organizavimo. Mokyklos stengiasi atsižvelgti į šias pastabas ir tobulinti studijų programas. Olandijos aukštųjų mokyklų dėstytojai vertina studentų motyvaciją, kūrybiškumą ir stengiasi ne tik pateikti kuo daugiau teorinių žinių, bet ir suteikti studentams galimybę šias žinias taikyti praktiškai. Tad dauguma kursinių darbų yra įvairūs projektiniai darbai. Studentai turi galimybę dar labiau suvokti, kiek svarbi teorija ir kaip ja pasinaudoti. Pavyzdžiui, viena mergina, studijuojanti Olandijoje, pasakojo, jog grupelės studentų turėjo sugalvoti ir įkurti nuosavą verslą.

Svarbu paminėti tai, jog mokymas Olandijos aukštosiose mokyklose paremtas problemų sprendimu (Problem Based Learning). Seminarai vyksta mažomis grupelėmis.

Tai labai stiprina komandinio darbo įgūdžius, skatina reikšti savo nuomonę, siekti kompromiso ir, žinoma, analizuojant realias problemas taikyti teorinias žinias.

Studentiškas gyvenimas Olandijoje be galo įdomus ir intriguojantis. Tikrai nenusivilsite. Studentai susipažįsta su bendraamžiais iš viso pasaulio. Šios pažintys skatina atsisakyti stereotipų, suvokti įvairių kultūrų unikalumą ir skirtingumą. Studijuodami turėsite laiko dalyvauti studentų organizuojamuose projektuose ir įvairiuose renginiuose. „Ant kiekvieno kampo“ galima rasti smagių studentiškų pramogų, pačių originaliausių kavinių. Kultūrinis gyvenimas neatsiejamas nuo teatrų, muziejų, žymiausių pasaulio atlikėjų koncertų bei muzikos festivalių. Pasiilgusiems gamtos Olandija siūlo paplaukioti valtimi kanalais, pasimėgauti saulės spinduliais paplūdimyje bei pasidžiaugti žaliuojančiais parkais.

Registruokitės NEMOKAMAI
studijų konsultacijai!
Vilniuje (8 5) 275 00 00
Kaune (8 37) 32 20 02
Klaipėdoje (8 46) 31 00 00
Šiauliuose (8 41) 52 44 44
Panevėžyje (8 45) 46 22 22
Alytuje (8 315) 5 11 55
Marijampolėje (8 343) 5 55 40
Parašykite mums
Sužinok galimas studijų programas kiekvienoje šalyje:

Atsiliepimai apie Kalba.lt studijas užsienyje

Orimija Žiulytė
Studijos, darbas ir gyvenimas Olandijoje

Atsiliepimas apie studijas, darbą ir gyvenimą Olandijoje

Esu labai patenkinta, kad išvažiavau į Olandiją. Čia tiek studentai, tiek dėstytojai labai draugiški, visada padeda. Orimija Žiulytė, Amsterdam University of Applied Sciences, Internati ... Plačiau
Gabrielius Jovaras
Studijos, darbas ir gyvenimas Olandijoje

Atsiliepimas apie studijas, darbą ir gyvenimą Olandijoje

Studijuoti Olandijoje man išties patinka. Išvykti nusprendžiau jau 10-oje klasėje, nes pasidomėjęs sužinojau, jog užsienyje yra žymiai daugiau galimybių bei praktikos studijuojant. Taip pa ... Plačiau
Ieva Jakštaitė
Studijos, darbas ir gyvenimas Olandijoje

Atsiliepimas apie studijas, darbą ir gyvenimą Olandijoje

Man tikrai patinka studijos Olandijoje, aš dabar studijuoju antram kurse ir nė karto nesigailėjau čia atvažiavusi. Aš nusprendžiau vykti į užsienį dėl aplinkos, norėjau patirti tą tarptaut ... Plačiau
Norite paklausti ar užsakyti?

Parašykite žinutę arba paskambinkite

Vilniuje (8 5) 275 00 00
Kaune (8 37) 32 20 02
Klaipėdoje (8 46) 31 00 00
Šiauliuose (8 41) 52 44 44
Panevėžyje (8 45) 46 22 22
Alytuje (8 315) 5 11 55
Marijampolėje (8 343) 5 55 40
Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje
8 800 30030
Užsisakykite Kalba.Lt naujienas

Gaukite filialo savo mieste naujienas ir informaciją apie vykstančias akcijas PIRMIEJI!