Stojimai vyksta dabar! Dokumentus galima teikti iki birželio 30 d.!
Registruokitės NEMOKAMAI
studijų konsultacijai!
Susisiekite su mumis pasirinktame mieste
Vilniuje(8 5) 275 00 00
Kaune(8 37) 32 20 02
Klaipėdoje(8 46) 31 00 00
Šiauliuose(8 41) 52 44 44
Panevėžyje(8 45) 46 22 22
Alytuje(8 315) 5 11 55
Marijampolėje(8 343) 5 55 40
Parašykite mums
Sužinok galimas studijų programas kiekvienoje šalyje:

Studijos Didžiojoje Britanijoje

Nemokamai pildome stojimo dokumetus į visus Didžiosios Britanijos universitetus.Konsultuojame ir padedame išsirinkti geriausius universitetus pagal studento akademinius pasiekimus ir lūkesčius.
Esame pirmasis oficialus UCAS centras Lietuvoje ir užpildome UCAS anketą.Pasakome, kokių dokumentų reikia, kada juos pateikti. Jeigu reikalingi vertimai – išverčiame visus dokumentus.
Koordinuojame visus atsakymus iš universitetų atstovų ir ištaisome dokumentų pildymo sistemoje padarytas klaidas.Padedame užpildyti paskolos studijoms dokumentų formas.
Užsakome studentų bendrabutį arba duodame patarimų, kaip susirasti tinkamą bustą. Duodame studento gidą.Atsakome į studento klausimus visus metus.

Pasirink universitetą Didžiojoje Britanijoje

Gali rinktis iš visų Didžiosios Britanijos universitetų, štai keli jų:

Kodėl studijos Didžiojoje Britanijoje?

Anglijoje sąlygos studijuoti tikrai labai geros. Visų pirma abiturientams suteikiamas platus specialybių pasirinkimas – galima rinktis net iš 45 000 studijų programų. Anglijoje siūloma ne tik daugybė bakalauro ir magistrantūros studijų programų, čia išties gausu ir pačių universitetų. Studentams iš viso pasaulio Anglija patraukli ir tuo, jog šioje šalyje itin palankios sąlygos derinti studijas su darbu. Taip sudaromos galimybės užsidirbti papildomų pinigų. Anot studentų, kurie dabar mokosi Anglijoje, pakanka dirbti 20 valandų per savaitę, jog galėtum gyventi savarankiškai ir nereikėtų prašyti pinigų iš tėvų. Anglijoje studijos mokamos. Tačiau nusiminti tikrai neverta. Šios šalies švietimo sistema planuojantiems rinktis bakalauro ir magistro studijas Anglijoje suteikia puikią finansavimo sistemą. Šiuo finansavimu padengiama visa studijų kaina tikrai palankiomis sąlygomis. Tad studijas Anglijos universitete rinkis drąsiai.

Taip pat svarbu paminėti, jog Anglijos universitetai yra labai modernūs. Studentai, ruošdami savo projektus ir rašydami mokslinius darbus, naudojasi naujausia įranga, sudaromos visos galimybės greitai ir patogiai gauti reikiamą mokymosi medžiagą. Anglijoje studentai turi puikias sąlygos mokytis, džiaugtis aktyviu socialiniu gyvenimu, imtis įvairios veiklos.

Anglijos universitetų dėstytojai labai rūpinasi studentais. Siekdami sutarimo ir pasitikėjimo jais, dažnai bendrauja neformaliai. Dauguma dėstytojų yra savo srities profesionalai, jie studentams stengiasi pateikti ir praktiškąją mokomojo dalyko pusę. Būtent praktinių įgūdžių ugdymas itin svarbus dalykas, kuriam Anglijos universitetai skiria daug dėmesio. Beveik visi universitetai bendradarbiauja su įvairiomis įmonėmis, todėl studentams sudaromos puikios galimybės atlikti praktiką garsiausiose įmonėse, o jei pasiseka – net ir įsidarbinti. Kalbėdami apie studentų kasdienybę, neslėpsime, jog pramogų ir įdomių laisvalaikio leidimo būdų čia apstu – įvairiausios kavinės, parkai, teatrai, koncertai, sporto klubai, socialinė veikla ir t. t. Be to, Anglijos universitetai, studentų atstovybės jaunuoliams siūlo pačios įvairiausios veiklos. Puikios galimybės lavinti įgūdžius bei susirasti naujų bendraminčių ir draugų. Studijuodamas Anglijoje, turėsi galimybę patirti daugiakultūrės visuomenės teikiamus privalumus, pamatysi ir pats pajausi, kaip gyvena kosmopolitiškos šalies žmonės.

Atsiliepimai apie Kalba.lt studijas užsienyje

Mantas Beginskas
Studijos, darbas ir gyvenimas Didžiojoje Britanijoje

Atsiliepimas apie studijas, darbą ir gyvenimą Didžiojoje Britanijoje

Įstojus ten, kur studijuoju dabar, dar nebuvo dienos, kada pasakyčiau „gailiuosi”. Galiu pasakyti, kad tai vienas iš geriausių pasirinkimų, kuriuos esu iki šiol padaręs. Studij ... Plačiau
Laura Krusinskytė
Studijos, darbas ir gyvenimas Didžiojoje Britanijoje

Atsiliepimas apie studijas, darbą ir gyvenimą Didžiojoje Britanijoje

Esu labai laiminga. Visiškai nesigailiu, kad atvykau būtent čia. Ir tikrai nekeisčiau savo sprendimo, net turint galimybę mokytis Lietuvoje. Nors aš vos tris mėnesius Anglijoje ... Plačiau
Lukas Brusokas
Studijos, darbas ir gyvenimas Didžiojoje Britanijoje

Atsiliepimai apie studijas, darbą ir gyvenimą Didžiojoje Britanijoje

Studijos užsienyje pirmiausia yra asmeninė patirtis, kuri bus naudinga visą gyvenimą. Su Jungtinės Karalystės diplomu darbą lengviau rasite visoje Europoje. Studijos užsienyje ... Plačiau
Norite paklausti ar užsakyti?

Parašykite žinutę

Užpildykite visus laukus, kad galėtume kuo greičiau susisiekti. Ačiū!

Arba paskambinkite

Vilniuje(8 5) 275 00 00
Kaune(8 37) 32 20 02
Klaipėdoje(8 46) 31 00 00
Šiauliuose(8 41) 52 44 44
Panevėžyje(8 45) 46 22 22
Alytuje(8 315) 5 11 55
Marijampolėje(8 343) 5 55 40
Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje
8 800 30030
Užsisakykite Kalba.Lt naujienas

Gaukite filialo savo mieste naujienas ir informaciją apie vykstančias akcijas PIRMIEJI!


© Kalba.lt. Edukacinės rinkos lyderis. Visos teisės saugomos.