Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje 8 800 30030

Danija – nemokamo aukštojo mokslo ir galimybių šalis!

Danija – tai šalis, kuri pasižymi klestinčia ekonomika, užtikrintomis socialinėmis garantijomis, demokratijos ir tolerancijos idėjomis. Nesuklysim sakydami, jog šios šalies gyventojai džiaugiasi kiekviena diena. Juk jie įvardijami kaip laimingiausi gyventojai visame pasaulyje. Studijuodami Danijoje pajusite, jog danai – tai atvira, sąžininga ir tolerantiška tauta, kuriuos piliečiai vertina kultūrinį paveldą, lygias teises, socialinį teisingumą ir darnios šeimos bei bendruomenės vertybes. Turtų, aukšto socialinio statuso demonstravimas Danijoje laikomas ne kuo kitu, o tik puikybe.

Nors Danijoje danų kalba yra valstybinė, dauguma gyventojų moka puikiai susišnekėti angliškai. Tad gyvendami Danijoje ir nemokėdami danų kalbos, neturėtumėte susidurti su didelėmis problemomis. Ypatingai studijuodami, nes labai daug studijų programų Danijos universitetuose yra organizuojamos anglų kalba.

Kuo ypatingas aukštasis mokslas Danijoje, kad tiek daug jaunuolių iš įvairių šalių trokšta studijuoti būtent šios šalies universitetuose? Tai – nemokamas aukštasis mokslas ES piliečiams Danijoje bei itin gera studijų kokybė. Visi Danijos universitetai yra modernūs, universitetų aplinka gražiai sutvarkyta ir pritaikyta įvairiems studentų poreikiams. Danijos aukštojo mokslo sistema orientuojasi į patį studentą, jo poreikius bei didelį dėmesį skiria kūrybingumo lavinimui: dėstytojai skatina inovacines idėjas, rengia reflektuojančius ir kritiškai mąstančius savo srities profesionalus. Dėstytojai yra vertinami kaip specialistai, kurie gali ne tik suteikti teorinių žinių, bet ir padėti iškilus įvairiems klausimams. Todėl santykiai tarp studentų ir dėstytojų Danijos universitetuose yra labai draugiški ir paremti bendradarbiavimo principu.

Studijuodami Danijoje turėsite galimybę ne tik įgyti teorinių žinių, bet ir praktinių. Šios šalies švietimo sistema daug dėmesio skiria praktiniams projektams, realių visuomenėje vykstančių situacijų, reiškinių ir problemų analizei bei suteikia itin geras galimybes įgyti kuo daugiau darbinės patirties. Todėl jaunuoliai nesunkiai susiranda darbą, o drąsiausieji ir nebijantys iššūkių kuria savo verslus.

Studijavimas Danijoje išsiskiria dar ir tuo, jog studentai gali derinti studijas su darbu: Danijos universitetai sudaro sąlygas studentams dirbti studijų metu. Dėl to dauguma studentų dirba pusę etato. Taip pat studentai, dirbantys per savaitę 10 – 12 val., turi galimybę gauti valstybės paramą.

Jeigu ketini studijuoti Danijoje, turėtum suprasti, jog Danijos universitetams yra labai svarbi studento motyvacija ir noras studijuoti būtent toje aukštojoje mokykloje ir konkrečioje studijų programoje. Tad reikėtų pasistengti, jog motyvacinis laiškas būtų itin kokybiškas. Taip pat, jeigu esi moksleivis ir mąstai apie bakalauro studijas Danijoje, tau užtektų išsilaikyti nemokamą „Kalba.Lt“ anglų kalbos testą, kurį pripažįsta beveik visos Danijos aukštosios mokyklos. Tačiau, renkantis magistrantūros studijas Danijoje, reikėtų išlaikyti tarptautinį IELTS egzaminą.

Tad kviečiame tave patirti patį smagiausią nuotykį gyvenimą – studijavimą Danijoje! Tarpkultūrinė aplinka, kokybiškos studijos, kūrybingumo ugdymas, didelis dėmesys praktiniams įgūdžiams ir visame pasaulyje pripažįstamas diplomas leis tau susikurti daug galimybių ir šansų teikiančią ateitį!

Kreipkis į artimiausio filialo studijų užsienyje konsultantus ir registruokis nemokamai konsultacijai. Jie suteiks reikiamą informaciją, padės pildyti dokumentus ir palaikys  viso stojimo proceso metu!

Naujienos

2017-03-17

Ateik į studijų Anglijoje finansavimo dokumentų pildymo seminarus pasirinktame „Kalba.Lt“ filiale. Mes padėsime užpildyti dokumentus be klaidų!

2017-03-17

Jei studijos Anglijoje Tavo pasirinkimas – rinkis ir Northumbria University bei laimėk 9250 £ stipendiją.

2017-03-08

Pristatome šaunųjį University of Huddersfield. Rinkis savo svajonių studijas ir siek sėkmingos karjeros. Plačiau apie universitetą čia.

2017-02-28

Nori sužinoti daugiau apie inovatyvią ir šiuolaikiniame pasaulyje itin populiarią Computer Science studijų programą? Spausk čia ir sužinok daugiau.

2017-02-27

Pajusk smagų, aktyvų ir mokslo praktikos kupiną studentišką gyvenimą Nyderlanduose! Stojimai vyksta iki 04 01 d.

Norite paklausti ar užsakyti?

Parašykite žinutę arba paskambinkite

Vilniuje (8 5) 275 00 00
Kaune (8 37) 32 20 02
Klaipėdoje (8 46) 31 00 00
Šiauliuose (8 41) 52 44 44
Panevėžyje (8 45) 46 22 22
Alytuje (8 315) 5 11 55
Marijampolėje (8 343) 5 55 40
Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje
8 800 30030
Užsisakykite Kalba.Lt naujienas

Gaukite filialo savo mieste naujienas ir informaciją apie vykstančias akcijas PIRMIEJI!


© Kalba.lt. Edukacinės rinkos lyderis.
Visos teisės saugomos.