University of Essex

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / University of Essex

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

 • Tai viena iš lyderiaujančių akademinių institucijų Anglijoje, pelniusi tarptautinį pripažinimą už gerą mokslo kokybę bei mokslinius tyrimus.
 • Remiantis nacionaline 2016 m. Anglijos studentų apklausa, šis universitetas užėmė 10-ą vietą Anglijoje pagal studijų ir mokslo kokybę.
 • Net 92 proc. absolventų įsidarbina per pusmetį po studijų baigimo.
 • Politikos mokslų studijų programos – pirmojoje vietoje visoje D. Britanijoje jau 10 metų iš eilės.
 • Universitetas gali didžiuotis, kad tarp baigusiųjų yra Nobelio premijos laimėtojų, parlamentų narių bei valstybių prezidentų.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus!

Tai modernus, inovatyvius mokymo metodus taikantis universitetas Anglijoje, kuris užima 8-ą vietą tarp geriausių Anglijos universitetų. Studentų pasitenkinimas studijomis Essex universitete siekia 90 proc. (National Student Survey, 2016).

Universitetui priklauso trys miesteliai: pagrindinis įsikūręs Kolčesteryje, kiti du – Sautende (Southend) ir Lautone (Loughton). Kolčesterio miestelį nuo miesto centro skiria maždaug 3 km atstumas. Iš čia į miestą kas 10 min kursuoja autobusas. Kolčesterio miestelis įsikūręs parko teritorijoje, netoli yra keli tvenkiniai, čia pat yra ir universiteto bendrabučiai. Be to, šalia veikia kino teatras, yra kavinių bei parduotuvių. Sautendo universitetinis miestelis įsikūręs miesto centre, šalia pagrindinės gatvės, kuri veda link pajūrio. 2010 m. Sautende duris atvėrė naujas studentų bendrabutis. Lautono universitetiniame miestelyje veikia „East 15“ vadybos mokykla. Ji įkurta renovuotoje bažnyčioje.

Universitetui priklauso ir viešbučio mokykla (Wivenhoe House). Tai 10 mln. svarų kainavęs viešbutis, kuriame dirba tik studentai. Mokyklos siekis – ruošti viešbučių ir svetingumo rinkos lyderius.

 • Humanitarinių ir lyginamųjų tyrimų fakultetas (Faculty of Humanities and Comparative Studies);
 • Teisės ir vadybos fakultetas (Faculty of Law and Management);
 • Mokslų ir inžinerijos fakultetas (Faculty of Science and Engineering);
 • Socialinių mokslų fakultetas (Faculty of Social Sciences).

Kolčesteris – seniausias Anglijos istorinis miestas. Jame gyvena apie 105 000 žmonių. Kolčesterį nuo Londono skiria apie 100 km. Sautendo mieste yra apie 165 000, Lautone – per 31 000 gyventojų.

Visus universiteto miestelius iš Londono arba Stanstedo oro uostų galima pasiekti traukiniu per 1 valandą.

Jaunimas turi puikių vietų ramiai pasėdėti ar smagiai pasilinksminti. Essex universiteto naktinis klubas „Sub Zero“ 2006 m. laimėjo geriausios susibūrimo vietos Anglijoje apdovanojimą.

Universitete studentai gali rinktis iš gausybės veiklų: čia veikia daugiau nei 150 skirtingų klubų ir visuomeninių organizacijų. Neseniai atidarytas 1,4 mln. svarų kainavęs sporto centras. Net 8 hektarai ploto skirta sportui: tiek uždaroms pramogoms (pvz., lipimas siena), tiek ir lauko sportui (golfo aikštelė, teniso kortai ir pan.).

 • Oscar Arias Sanchez – buvęs Kosta Rikos prezidentas;
 • Daniel Libeskind – pasaulyje žinomas architektas, pagrindinis Pasaulio prekybos centro Niujorke projektuotojas;
 • David Yates – „Hario Poterio“ filmų režisierius, pelnęs daug apdovanojimų;
 • Baroness Virginia Bottomley – buvusi sveikatos ir nacionalinio paveldo sekretorė;
 • Christopher Pissarides – Londono ekonomikos mokyklos profesorius, 2010 m. laimėjęs Nobelio ekonomikos premiją.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje