University of Birmingham

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / University of Birmingham

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

 • Universitetas užima 76 vietą pasauliniame QS universitetų reitinge 2015-2016 m.
 • 17 vieta žurnalų Guardian ir The Times and The Sunday Times 2016-2017 m. reitinguose.
 • Metų universitetas pagal absolventų įsidarbinimą (The Times and The Sunday Times studijų kokybės universitetų gidas 2016 m.).
 • Universitetas bendradarbiauja su daugeliu didžiausių Didžiosios Britanijos ir tarptautinių kompanijų.
 • Universitetas iš valstybės gauna nuolatinį finansavimą: už šias lėšas atnaujinamos patalpos, investuojama į modernias programas.
 • Universitetas didžiuojasi aktyvia moksline veikla. Daugiau kaip 81% visų atliktų mokslinių tyrimų vertinami puikiai tarptautiniu mastu arba laikomi pavyzdiniais visame pasaulyje.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus.

Tai – vienas gerai žinomų Didžiosios Britanijos universitetų, įsikūręs Birmingamo mieste. Birmingamo universiteto istorija siekia 1825 m., kada buvo įkurta Birmingamo medicinos mokykla, vėliau ji tapo Masonų mokslo koledžu, o nuo 1900 m. – universitetu.

Ši aukštoji mokykla priklauso Russell Group organizacijai, kuri vienija 24 didžiausius pasaulinio lygio mokslinių tyrimų centrus. Šiai grupei taip pat priklauso Oksfordo ir Kembridžo universitetai. University of Birmingham puikiai vertina patys studentai, mokykla nuolat aukštas vietas užima ir bendruose Didžiosios Britanijos reitinguose.

Svarbu paminėti, jog universitetas išsiskiria sportine veikla. Šios aukštosios mokyklos sporto komandos papuola tarp geriausių Britanijos universitetų ir kolegijų sporto (BUCS) lygų. 1954 m. universitetas buvo vienintelis, ruošiantis tokio aukšto lygio sportininkus.

Universitetas skiria daug investicijų į naujų objektų studentams statybas, kurie atvers duris 2016 metų rugsėjį: nauja biblioteka, sporto centras, Birmingamo Verslo mokyklos pouniversitetinių studijų centras. Daug dėmesio skiriama studentų karjeros paieškoms puikiame karjeros patarimų centre bei absolventų kursuose.

 • Menų ir teisės fakultetas (Arts and Law);
 • Inžinerijos ir fizinių mokslų fakultetas (Engineering and Physical Sciences);
 • Gyvybės ir aplinkos mokslų fakultetas (Life and Environmental Sciences);
 • Medicinos ir odontologijos mokslų fakultetas (Medical and Dental Sciences);
 • Socialinių mokslų fakultetas (Social Sciences).

Universiteto studentų miestelyje yra traukinių stotis, o kelionė traukiniu nuo čia iki Birmingamo miesto centro trunka vos 8 minutes. Itin patogus susisiekimas su Londonu (90 minučių), kitais miestais ir lankytinomis vietomis bei Birmingamo Tarptautiniu oro uostu.

Birmingamo miestą lengva pasiekti tiek iš Vilniaus, tiek ir iš Kauno. Iš Vilniaus galima skristi “Wizzair” oro linijų lėktuvais į Londono Lutono oro uostą. Iš kurio per 2 val. traukiniu nuvažiuosite į Birmingamo New Street geležinkelio stotį. Iš Kauno “Raynair” organizuoja tiesioginius skrydžius į Birmingamo oro uostą.

Besidomintys menu, kultūra, architektūra ar kitais dalykais Birmingame tikrai atras įdomių ir lankytinų vietų. Universitetui priklauso Barberio menų institutas. Čia galima pamatyti Vinsento Van Gogo, P. Pikaso ir Monė darbų. Šiai mokyklai taip pat priklauso Lapwortho geologijos muziejus, J. Chamberlaino memorialinis laikrodis-bokštas, kuris yra svarbus orientyras, matomas iš daugelio miesto dalių. Be to, šis bokštas yra aukščiausias laikrodis-bokštas pasaulyje. Birmingamo miestas yra gyvas ir judrus, naktinis gyvenimas čia tiesiog verda. Mat mieste veikia net 5 universitetai.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje