University of Bath

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / University of Bath

Kodėl verta rinktis University of Bath?

  • Universitetas keletą metų iš eilės užima pirmąją vietą pagal studentų pasitenkinimą studijomis visoje Anglijoje, 2016 m. šis pasitenkinimas siekė 90 proc.
  • Įsidarbinimo ir atlyginimo po studijų vidurkiai – vieni didžiausių Anglijoje.
  • Didžioji dalis Bath pateiktų mokslinių tyrimų atitinka aukščiausias kvalifikacijas ir pirmauja pagal originalumą ir reikšmingumą.
  • Universitetas patenka į universitetų dešimtuką (TOP 10) pagal tiriamuosius darbus ir mokymo kokybę.
  • Chemijos, fizikos ir psichologijos fakultetai – geriausiai vertinami studentų visoje D. Britanijoje.
  • Studentai geriausiai vertina universiteto akademines, sporto ir socialines patalpas, gerą bendruomeniškumą, saugumą ir stiprų bendradarbiavimą su įmonėmis.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus!

Bath universitetas didžiuojasi efektyvia studijų praktikos sistema, kuri yra viena didžiausių ir geriausių visoje Anglijoje: universitetas palaiko labai glaudžius ryšius su pramonės, viešojo sektoriaus bei verslo organizacijomis, todėl studentams nėra sunku susirasti praktikos vietą ir įgyti karjerai reikalingų įgūdžių.

Universiteto karjeros centras bendradarbiauja su tokiomis įmonėmis, kaip Airbus, Nike, Microsoft, World bank. Todėl daugiau nei 60 proc. studentų studijų metu renkasi atlikti praktiką visus metus.

Universitetas taip pat nuolat investuoja į pastatų bei įrangos atnaujinimą, personalo mokymus, todėl gali didžiuotis puikia studijų ir studentų gyvenimo kokybe. Studentai iš viso pasaulio renkasi Bath universitetą dėl išskirtinės akademinės kokybės, gero įsidarbinimo po studijų rodiklio bei modernių mokymosi priemonių.

  • Inžinerijos ir dizaino (Faculty of Engineering & Design);
  • Humanitarinių ir socialinių mokslų (Faculty of Humanities & Social Sciences);
  • Vadybos (Faculty of Management);
  • Tiksliųjų mokslų (Faculty of Science).

Batas (Bath) – tai žavus, kosmopolitiškas, britiško stiliaus miestas, kuris įtrauktas į UNESCO kultūros paveldą. Bato mieste vyksta įvairūs kultūriniai ir sporto renginiai, todėl tai vienas labiausiai turistų lankomų Didžiosios Britanijos miestų.

Bato miestą pasieksite traukiniu iš bet kurio D. Britanijos miesto. Universiteto bendrabučiai ir keletas fakultetų yra pačiame miesto centre. Kitus fakultetus galima pasiekti pėsčiomis, dviračiu ar vietiniu autobusu.

Studentai gali džiaugtis tiek Bato miesto, tiek studentų miestelio teikiamomis veiklomis ir pramogomis: 24 val. veikianti biblioteka, vienas moderniausių sporto centrų, olimpinio dydžio plaukimo baseinas, atviri ir uždari teniso kortai, barai, kavinės, prekybos centrai, teatrai ir muziejai. Mieste kasmet vyksta įvairūs kultūros, sporto ir muzikos festivaliai. Gera žinia studentams – universiteto teritorijoje daugelis pramogų nemokamos.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje