The University of Manchester

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / The University of Manchester

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

 • Tai didžiausias Anglijos universitetas, kuriame mokosi daugiau kaip 40 tūkst. studentų.
 • Tai 5-as geriausias universitetas D. Britanijoje, 7-as Europoje ir 35-as visame pasaulyje (Academic Ranking of World Universities, 2016).
 • Šiame universitete mokosi studentai iš daugiau nei 160 šalių.
 • Tai vienas iš lyderiaujančių universitetų mokslinių tyrimų srityse.
 • 5.94 proc. baigusiųjų universitetą sėkmingai įsidarbina arba tęsia mokslus.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus!

Manchester universitetas yra įsikūręs viename didžiausių Anglijos miestų – Mančesteryje.

Tai yra vienas didžiausių universitetų D. Britanijoje, stebinantis savo pasiekimais ir mokslo kokybe: 85 proc. universiteto tyrimų buvo pripažinti pasauliniu mastu, 25 Nobelio premijos laureatai studijavo ar ėjo profesoriaus pareigas šiame universitete, iki 2022 m. universitetas išleis 1 milijardą svarų patalpoms atnaujinti, universitete mokosi jaunuoliai iš daugiau kaip 160 pasaulio šalių. Šie skaičiai rodo, jog universitetas yra vertas savo gero vardo ir yra pasiryžęs auginti gabius savo srities specialistus.

 • Tiksliųjų mokslų ir inžinerijos (Faculty of Science and Engineering);
 • Humanitarinių mokslų (Faculty of Humanities);
 • Biologijos, medicinos ir sveikatos (Faculty of Biology, Medicine and Health).

Mančesteris – tai vidutinio dydžio miestas Šiaurės Vakarų Anglijos regione, garsėjantis dviem profesionaliomis futbolo komandomis – Manchester City ir Manchester United – bei jų aistruoliais. Šis miestas – tai tipiškas britiškas miestas, su gražia istorine architektūra, įdomiomis kultūrinėmis vietomis, intriguojančiais sporto renginiais, jaukiomis kavinėmis ir romantiškais parkeliais. Mieste yra net trys universitetai, tad jaunimo ir studentiškų pramogų čia tikrai netrūksta.

Pasiekti Mančesterį labai patogu – jis turi savo oro uostą, kurį lengvai pasieksite iš Lietuvos tiesiogiai arba su vienu persėdimu. Nuo oro uosto iki miesto centro lengvai nusigausite tiek autobusu, tiek traukiniu. Pasirinkę autobusą Nr. 43 atvyksite tiesiai į Mančesterio universiteto studentų miestelį, o kelionė truks vos 40 min.

Mančesteris yra pats populiariausias miestas tarp studentų D. Britanijoje, kuriame kiekvienas studentas atras sau mėgstamą pramogą ir laisvalaikio leidimo būdą. Mieste vyksta daug kultūrinių renginių, pilna kavinių ir restoranų, organizuojami įvairūs festivaliai ir pačios įdomiausios futbolo varžybos. Mėgstantis apsipirkinėti mieste ras daug prekybos centrų ir parduotuvių – The Northern Quarter ir Trafford Centre. Mieste nebus liūdna ir muziejų mėgėjams: rasite įvairių mokslo, meno, sporto muziejų.

 • moderniosios atomų teorijos atradėjas John Dalton;
 • vienas įtakingiausių  XX a. filosofų Ludwig Wittgenstein;
 • radijo teleskopų atradėjas Bernard Lovell.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje