Lancaster University

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / Lancaster University

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

  • Universitetas patenka į geriausių – TOP 10 – Anglijos universitetų sąrašą, pasak Guardian ir Complete University Guide.
  • Taip pat yra geriausias universitetas D. Britanijos šiaurės vakaruose bei patenka į 1 proc. geriausių pasaulio universitetų.
  • Universitetas siūlo platų praktikos vietų pasirinkimą ne tik Anglijoje, bet ir kitose pasaulio šalyse.
  • 91 proc. studentų yra patenkinti universitetu.
  • 97 proc. absolventų per 6 mėn. po baigimo susirado darbą arba tęsė studijas.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas 6,5 IELTS egzamino balas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus!

Lancaster universitetas, įsikūręs Anglijos Šiaurės Vakaruose – tai šiuolaikiškas D. Britanijos universitetas, teikiantis aukštos kokybės studijas, organizuojantis svarbius mokslinius tyrimus bei siūlantis motyvuotą mokymąsi. Universitetas nenustoja tobulėti ir siekti ambicingų tikslų.

Stiprus bendradarbiavimas su įvairiomis įmonėmis suteikia galimybes studentams atlikti praktiką didelėse kompanijose, todėl, apklausų duomenimis, universiteto absolventai puikiai integruojasi darbo rinkoje. Taip pat daugiau nei 450 milijonų svarų investuota į šio universiteto akademines patalpas ir studentų mokymosi erdves.

Universiteto profesionalumą įrodo priklausymas N8 universitetų grupei, kurioje esantys universitetai reitinguojami kaip vieni geriausių ne tik D. Britanijoje, bet ir visame pasaulyje. Studentų miestelis taip pat vertas pasididžiavimo – jis 2015 m. buvo išrinktas antru geriausiu visoje D. Britanijoje.

  • Menų ir socialinių mokslų (Art’s and social sciences);
  • Sveikatos ir medicinos (Health and Medicine);
  • Vadybos (Management);
  • Tiksliųjų mokslų ir technologijos (Science and technology).

Lankasteris (Lancaster) – tai senovinis, istoriškai įdomus ir tikra britiška kultūra alsuojantis nedidelis miestas. Jame rasite didelius prekybos centrus, jaukias kavines ir gražias pagrindines miesto gatves bei aikštes. Universitetas įsikūręs visai netoli miesto centro, nuo kurio autobusu universiteto miestelį pasieksite per 10 minučių.

Universitetą galite pasiekti iš Mančesterio oro uosto, iš kurio reikėtų traukiniu arba autobusu pasiekti Lankasterį.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje