Stovyklos moksleiviams

Jau penkioliktus metus organizuojame profesionalias užsienio kalbų stovyklas, kuriose vaikai ir paaugliai tobulina pasirinktos užsienio kalbos įgūdžius tiek pamokose, tiek kasdienėse situacijose bendraudami su naujais draugais. Stovyklose kalbos moko tik kvalifikuoti dėstytojai, kurie taiko efektyvias ir įdomias metodikas, tad kalbos mokomasi sparčiau. Stovyklų programa labai plati: jaunimas ne tik mokosi užsienio kalbos, bet ir dalyvauja pačioje įvairiausioje meninėje veikloje, lanko sporto būrelius, vyksta į ekskursijas, rengia užsienio kalbą lavinančius ir asmenybę ugdančius projektus.

Siūlome daugybę įvairių kalbų stovyklų tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Manome, kad kiekvienas vaikas atras tinkamiausią kalbų stovyklą, kuri labiausiai atitiks jo galimybes ir polinkius bei padės juos plėtoti. Turbūt kiekvienas norėtume, kad vaiko atostogos būtų ne tik saugios, linksmos, bet ir turiningos, kad jis susirastų naujų draugų, įgytų naujų patirčių, įgūdžių, reikiamų žinių ir lavintų asmenybę. Visa tai rasite bendrovės „KALBA“ organizuojamose kalbų stovyklose vaikams ir paaugliams.

Rudens dienos stovyklos vaikams

Organizuojame rudens dienos stovyklas, kurios vyksta per rudens atostogas pradinukams. Čia mažieji pailsės, papramogaus, ras naujų draugų ir susipažins su naujomis kalbomis. Stovykla skirta 6–12 metų vaikams ir vyksta didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Anglų kalbos stovykla Druskininkuose

Tai smagi dviejų savaičių trukmės anglų kalbos stovykla, skirta 10–17 metų moksleiviams, norintiems per vasarą ne tik nepamiršti, bet ir dar geriau išmokti anglų kalbą. Be to, tai puiki proga turiningai ir įdomiai praleisti laiką gražiausiame Lietuvos kurorte. Stovykla vyksta birželio ir liepos mėnesiais.

Kalbinės stovyklos užsienyje

Kalbų stovyklos užsienyje – tai puiki galimybė 5–21 metų jaunuoliams tobulinti pasirinktą užsienio kalbą, pažinti naują šalį, jos kultūrą ir puikiai praleisti laiką su bendraamžiais iš viso pasaulio. Stovyklos skirtos besimokantiems anglų, prancūzų,vokiečių, ispanų, italų ir kinų kalbų.

Žiemos dienos stovyklos vaikams

Edukacinės dienos stovyklos per žiemos atostogas, kuriose ketiname pramogauti, ilsėtis ir pažinti pasaulį bei įvairiausias užsienio kalbas. Čia lavinsime kūrybinį mąstymą ir meninius gebėjimus. Stovykla skirta 6–12 metų vaikams ir vyksta didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Pavasario dienos stovyklos vaikams

Velykų atostogas praleiskite naudingai edukacinėse dienos stovyklose: jose apstu interaktyvių veiklų ugdančių kūrybiškumą. Taip pat stovykloje per pasaulio pažinimo temas mokysimės įvairiausių užsienio kalbų. Stovykla skirta 6–12 metų vaikams ir vyksta Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Vasaros dienos stovyklos vaikams

Mūsų vasaros dienos stovykloje moksleiviai žaisdami ir kurdami mokysis anglų kalbos, susipažins su kitomis užsienio kalbomis bei dalyvaus linksmoje kūrybinėje ir pažintinėje veikloje. Stovykla skirta 6–12 metų vaikams, ji vyksta visą vasarą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje.