Pasirinkite Jums artimiausią Kalba.lt filialą:

Pastaba: bet kada šį savo pasirinkimą galėsite pakeisti.

  Esate visuose fil.
Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje 8 800 30030

Lietuvių kalbos korepetitoriai

Lietuvių kalba yra viena seniausių pasaulio kalbų. Sunku paneigti, kad ši kalba yra ne tik viena seniausių, bet ir viena sunkiausių. Ją gerai išmokti sudėtinga ne tik užsieniečiams, bet ir mums patiems. Lietuvių kalbos brandos egzaminas yra privalomas, todėl „Kalba.Lt“ papildomo mokymo programos yra parengtos taip, kad tobulinti ir įtvirtinti kalbos žinias galima jau nuo 4 klasės.

Papildomas lietuvių kalbos mokymas

Norėdami padėti kuo geriau mokytis lietuvių kalbos, pasiruošti brandos egzaminui bei 10 klasės žinių ir gebėjimų patikrinimui organizuojame papildomo mokymo kursus 4-12 klasių moksleiviams. „Kalba.Lt“ korepetitoriai taip pat padeda pasiruošti stojamiesiems egzaminams į gimnazijas.

Lietuvių kalbos korepetitoriai dirba remdamiesi bendraisiais kalbos mokymo standartais ir bendrąją ir  egzaminų programa. Papildomo mokymo kursai organizuojami nedidelėse grupėse (ne daugiau kaip 5-8 dalyviai) arba individualiai, jei moksleiviui buvo sudaryta speciali mokymo programa ir paskirtas individualus darbas su specialistu. Mokymą apima ne tik sakytinės ir rašytinės kalbos vartojimo programa, bet taip pat labai daug dėmesio lietuvių kalbos korepetitoriai skiria teksto supratimo ir interpretavimo pratyboms, kalbos kultūros, rašybos ir skyryboms praktinėms užduotims.

„Kalba.Lt“ pakviesti dirbti korepetitoriai yra ilgametę patirtį turintys savo srities profesionalai, puikiai žinantys kalbos mokymui keliamus reikalavimus ir jau daug metų padedantys sėkmingai įveikti brandos egzamino užduotis.

Lietuvių kalbos užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę, po 2 akademines valandas arba 1 kartą per savaitę po 2 akademines valandas.  Pasirinkus individualų mokymą kursų laikas derinamas atskirai. Rekomenduojama grupinių mokymų trukmė – 44 akad. val. – 3 mėnesiai. Tiek laiko prireiks norint gauti reikiamą rezultatą ir pasiekti realios naudos.

Galutinę kurso kainą galima paskaičiuoti išsiaiškinus poreikius ir paskyrus mokymo programą.

Nerandate, ko ieškote?

Skambinkite nemokamu telefonu
8 800 30030 visoje Lietuvoje
Susisiekite nurodytais
kontaktais savo filiale
Registruokitės konsultacijai
Užsisakykite Kalba.lt naujienas

Gaukite filialo savo mieste naujienas ir informaciją apie vykstančias akcijas PIRMIEJI!


© Kalba.lt. Edukacinės rinkos lyderis. Visos teisės saugomos.