„KALBA“ Panevėžyje

Panevėžio filialas įsikūręs prie visiems panevėžiečiams gerai žinomo kino teatro „Garsas“, todėl filialą rasite lengvai ir galėsite jį patogiai pasiekti. Profesionalūs konsultantai atsakys į Jūsų klausimus apie kalbų kursus, studijas užsienyje, papildomą mokymą, vasaros stovyklas ir padės Jums rasti tinkamiausius edukacinius sprendimus, juos pasiekti bei taip pakeisti savo ateitį.

Mūsų kontaktai:

Respublikos g. 36, LT-35173, Panevėžys
Tel. (8 45) 46 22 22
Mob. tel. (8 620) 22 018
El. paštas: panevezys@kalba.lt

Darbo laikas:
I-V: 9.00 – 18.00

Žemėlapis

Panevėžyje teikiame šias paslaugas

Kalbų kursai Panevėžyje

Panevėžyje turime platų kalbų kursų pasirinkimą tiek suaugusiems, tiek moksleiviams. Suaugusiems siūlome intensyvius, bendrinės ir šnekamosios kalbos arba darbo kalbos kursus. Moksleiviams – anglų kalbos klubus Club Discover English ir Club Explore English, bei kitų kalbų kursus grupėse. Tiek suaugusieji, tiek moksleiviai gali rinktis mokytis grupėse, mini grupėse arba individualiai.

Studijos užsienyje

NEMOKAMAI konsultuojame dėl studijų Anglijoje, Danijoje ir Olandijoje. Atsakome į visus jūsų klausimus, padedame pasirinkti tinkamą specialybę. Į konsultacijas galima ateiti su draugais ar tėvais. Taip pat organizuojame parodą  „Išsilavinimas ir karjera“, kviečiame į seminarus su universitetų atstovais ir vykstame į mokyklas pristatyti studijų užsienyje galimybių.

Kalbinės stovyklos

Turime platų edukacinių stovyklų pasirinkimą. Patiems mažiausiems siūlome anglų kalbos dienos stovyklas vykstančias birželio – rugpjūčio mėnesiais ir gruodį. Birželį ir liepą kviečiame paauglius į stovyklą Druskininkuose, kurioje apstu įdomių veiklų. Trokštantiems nuotykių rekomenduojame įvairių kalbų grupines ir individualias stovyklas užsienyje.

Korepetavimas ir projektai

„KALBA“ padeda pagerinti akademinius pasiekimus: siūlome korepetitorių paslaugas bei pasiruošimą egzaminams tiek grupėse, tiek individualiai. Taip pat vedame užsienio kalbų pamokėles darželiuose ir mokyklose.

Tarptautiniai egzaminai

„KALBA“ – oficialus Cambridge egzaminų centras. Ruošiame CAE, IELTS, TOEFL ir kitiems egzaminams grupėse ir individualiai. Pas mus galite laikyti tarptautinius egzaminus ir atlikti valstybės tarnautojo kalbos lygio nustatymo testus.

Karjeros testai ir konsultacijos

Jau greitai startuos Karjeros Centras, kuriame siūlysime platų karjeros testų pasirinkimą, padėsime rasti tinkamą universitetą bei konsultuosime dėl jums labiausiai tinkamo karjeros kelio.

Kilo klausimų? Susisiekite!

Diana Veblauskienė

Panevėžio filialo vadovė
kalbų kursi įmonėms, mokykloms ir darželiams
+370 620 22014
siauliai@kalba.lt

Agnė Arlauskė

Pardavimų projektų vadovė
kalbų kursai, stovyklos
+370 620 22018
panevezys@kalba.lt

Jolita Brikaitė

Pardavimo vadybininkė
kalbų kursai, stovyklos
+370 615 11165
studentai@kalba.lt

Gvidas Gečas

Studijų užsienyje vadybininkas
studijos užsienyje
+370 688 70292
gvidas@kalba.lt

Inga Tėvainė

Pardavimų vadybininkė
kalbų kursai, studijos užsienyje
+370 625 20279
studies@kalba.lt