Laimėk 1000 svarų stipendiją magistro studijoms
Laimėk 1000 svarų stipendiją magistro studijoms

Turime puikių žinių visiems, būsimiems Niukaslo universiteto Londone (Newcastle University London), magistro studijų studentams.
KALBA skelbia konkursą, kurio metu, turėsite unikalią galimybę laimėti net tris 1000 svarų vertės stipendijas, stojant į magistro studijas Newcastle University London.

Vasaros kalbų kursai perpus pigiau
Vasaros kalbų kursai perpus pigiau

Kviečiame į intensyvius vasaros kursus, kurių metu nesimokysime standartinių šabloninių frazių, o nagrinėsime realias gyvenimiškas situacijas, keliaujant, pramogaujant, užsisakant įvairias paslaugas, neformaliai bendraujant ir laisvai reiškiant savo mintis jums aktualia tema.

Anglų kalbos dienos vasaros stovykla
Anglų kalbos dienos vasaros stovykla

Dairotės edukacinės vasaros stovyklos savo vaikui? Norite, jog jis susirastų naujų draugų, geriau išmoktų anglų kalbą ir susipažintų su dar viena užsienio kalba? Taip pat, ekskursijų metu, sužinotų daugiau apie savo miestą, darydami gerus darbus? Jei į šiuos klausimus atsakėte teigiamai, šis pasiūlymas jums tikrai patiks!

KALBA – respublikinio anglų kalbos konkurso rėmėja
KALBA – respublikinio anglų kalbos konkurso rėmėja

Balandžio 13-14 dienomis Kauno Aušros gimnazijoje vyko Respublikinis anglų kalbos konkursas, skirtas 9-10 klasių moksleiviams. Renginį organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras drauge su LAKMA (Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija). Džiaugiamės ir prisidedame prie edukacinių iniciatyvų, kurios skatina moksleivių tobulėjimą ir motyvaciją, tad skyrėme II vietos nugalėtojui pagrindinį prizą - Cambdrige English: First (FCE) tarptautinį egzaminą!

Ketvirtis amžiaus kaip padedame pakeisti ateitį!
Ketvirtis amžiaus kaip padedame pakeisti ateitį!

Šiais, Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metais, kviečiame Jus pakeisti ne tik savo, bet ir Lietuvos ateitį! Tikime kad kiekvienas žmogus, kuris kasdien tobulėja, siekia naujų žinių, į darbą eina laimingas, nes pasirinko sau tinkamiausią karjerą prisideda prie geresnės Lietuvos kūrimo.

Susitik su Newcastle University atstovais Vilniuje ir Kaune
Susitik su Newcastle University atstovais Vilniuje ir Kaune

KALBA tau siūlo išskirtinę galimybę susitikti su vieno geriausių pasaulio bei Jungtinės Karalystės – Newcastle University atstovais. Susitikimai vyks KALBA filialuose: kovo 27 d. Vilniuje ir 28 d. Kaune nuo 15:00 iki 17:00 val. Kviečiame atvykti ne tik jau pateikusius dokumentus stojimui į Newcastle University, būsimus studentus, bet ir visus norinčius jame studijuoti.

Workshop’as „Pirmakursio bagažas“
Workshop’as „Pirmakursio bagažas“

Visi būsimieji abiturientai ar paskutiniųjų klasių moksleiviai, norintys daugiau sužinoti apie studijų galimybes Didžiojoje Britanijoje, dabar turėtų suklusti, nes KALBA jums siūlo unikalią galimybę sudalyvauti išskirtiniame renginyje – workshop'e „Pirmakursio bagažas“. Renginio metu bus pristatomas vienas moderniausių Jungtinės Karalystės universitetų – Coventry University.

Studijuok Olandijoje!
Studijuok Olandijoje!

Olandija - žymi ne tik vėjo malūnais, žydinčiomis tulpių plantacijomis, daugiausia dviračiais važinėjančių žmonių skaičiumi, bet ir yra viena iš ekonomiškai stipriausių šalių Europoje.
Jei nusprendėte studijuoti Olandijoje ar norėtumėte daugiau sužinoti apie šios šalies universitetus, aukštąsias mokyklas ar studijų galimybes, mes esame pasiruošę padėti išsirinkti ir patarti.