Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje 8 800 30030

Profesionalūs mokomųjų dalykų korepetitoriai

korepetitoriai

Pasirinkite papildomo mokomojo dalyko pamokas:

Pasiruošimas stojimui į gimnaziją

Trečiokus ir ketvirtokus, norinčius mokytis gimnazijose, kviečiame į specialius paruošiamuosius kursus stojimui į gimnazijas. Šie kursai apima lietuvių, matematikos, anglų kalbos ir pasaulio pažinimo mokomuosius dalykus bei padeda tinkamai pasiruošti gimnazijų stojamiesiems egzaminams.
 

Trečiokų korepetavimo programa

Programa apima pagilintą trečios klasės lietuvių kalbos ir matematikos ugdymo turinio mokymą bei išplėstinį ketvirtos klasės kurso papildomą mokymą.
 

Lietuvių kalba

Lietuvių kalbos brandos egzaminas yra privalomas, todėl mūsų papildomojo mokymo programos padės tobulinti ir įtvirtinti kalbos žinias jau nuo 1 klasės.
 

Istorija

Mūsų korepetitoriai gali patvirtinti, jog mokėjimas vertinti ir interpretuoti istorinius faktus bei problemas ne tik padeda sėkmingai išlaikyti egzaminą, bet ir tampa tikrai naudingu įgūdžiu ateityje.
 

Matematika

Kursų metu matematikos korepetitoriai mokiniams, turintiems šio dalyko mokymosi sunkumų, padeda mokytis, pašalinti žinių spragas, susisteminti informaciją.
 

Biologija

Papildomų biologijos pamokų metu vertinamos mokinių žinios, padedama įgyti trūkstamų įgūdžių, susisteminti informaciją. Anot korepetitorių, svarbu ne tik išmokti, bet ir suvokti mokomąją medžiagą.

Fizika

Mūsų fizikos korepetitoriai gali ne tik pasiūlyti puikias mokymosi sąlygas, bet ir parodyti, jog fizikos mokslas yra suprantamas ir net labai įdomus.
 

Chemija

Papildomose chemijos pamokose korepetitoriai moksleiviams padeda suprasti chemijos mokslo dėsnius, moko spręsti įvairius chemijos uždavinius.
 

Geografija

Geografijos korepetitoriai padeda mokiniams įgyti trūkstamų žinių, lavinti sugebėjimą vertinti gamtos reiškinius, suvokti įvairias geografinio pobūdžio problemas.
 

Informacinės technologijos

Mūsų profesionalūs korepetitoriai pirmiausia išsiaiškina informacinių technologijų mokymosi poreikius, siekia pašalinti žinių spragas, padeda pasiekti norimą rezultatą.
 

Kiti mokomieji dalykai

Jeigu neradote informacijos apie reikiamo mokomojo dalyko korepetitorius, skambinkite mums ir mes pasiūlysime optimalų, labiausiai tinkantį variantą.
 

Kviečiame mokytis papildomai kartu su „Kalba.Lt“ korepetitoriais! Korepetitorių pagalba pravers ne tik moksleiviams, kurie turi mokymosi spragų, bet ir tiems, kurie siekia gilesnių pasirinkto mokomojo dalyko žinių. Galima drąsiai sakyti, jog mokydamiesi tokiu būdu moksleiviai lengviau atskleis ir sėkmingai plėtos savo gabumus. Juk tai puikus indėlis į ateitį. Remdamasis savo patirtimi ir žiniomis, korepetitorius jums padės mokytis kryptingai, nuosekliai ir sistemingai. Taip mokantis nesunku suprasti ir išmokti didelį mokomosios medžiagos kiekį, su susidomėjimu įtvirtinti ar pagilinti mokomojo dalyko žinias bei reikalingus įgūdžius. Svarbiausia laiku suvokti, jog reikalinga korepetitorių pagalba ir papildomas mokymas. Tada moksleiviai išvengs didelių žinių spragų, bus lengviau mokytis aukštesnėse klasėse, nebus sunku pasiruošti egzaminams. Kodėl verta rinktis „Kalba.Lt“ mokomųjų dalykų korepetitorius? Nes esame edukacinė bendrovė, dirbanti švietimo srityje jau 23 metus. Bendrovės specialistai – kvalifikuoti korepetitoriai, jau daug metų dirbantys su vaikais. Tad jų parinktos metodikos yra išties efektyvios, jie moka moksleivius sudominti dėstomuoju dalyku, motyvuoti, jų pamokos niekada nebūna monotoniškos. Šie korepetitoriai padeda moksleiviams ne tik mokytis, išmokti, pasiekti reikiamų rezultatų, bet ir suvokti bei pamėgti jų mokomą dalyką.
Norite paklausti ar užsakyti?

Parašykite žinutę arba paskambinkite

Vilniuje (8 5) 275 00 00
Kaune (8 37) 32 20 02
Klaipėdoje (8 46) 31 00 00
Šiauliuose (8 41) 52 44 44
Panevėžyje (8 45) 46 22 22
Alytuje (8 315) 5 11 55
Marijampolėje (8 343) 5 55 40
Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje
8 800 30030
Užsisakykite Kalba.Lt naujienas

Gaukite filialo savo mieste naujienas ir informaciją apie vykstančias akcijas PIRMIEJI!