Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje 8 800 30030

 

2017-01-09

8 anglų kalbos stovyklų Anglijoje privalumai

anglų-kalbos-stovyklos-anglijoje

Drąsiai sakome – anglų kalbos mokymasis pasirinktoje Anglijos stovykloje yra be galo įdomi, smagi ir turtinanti patirtis. Tikime, jog kiekvienas paauglys turėtų bent kartą nuvykti į tokią stovyklą ir patirti pačius nuostabiausius įspūdžius. Neretai tėvai bijo siųsti paauglius vienus į tokias keliones, tačiau nėra dėl ko jaudintis, nes stovyklos privalumai atperka visas abejones. Įsitikinkite patys!

Anglų kalbos stovyklų Anglijoje privalumai

  • Efektyvus anglų kalbos mokymasis.
Turbūt sutiksite, jog geriausia mokytis anglų kalbos pačioje Anglijoje su anglakalbiais dėstytojais. Moksleiviai bus su anglų kalba nuo ryto iki vakaro, nes visi stovyklos draugai, mokytojai ir aplinkiniai kalbės vien anglų k. Tokia aplinka skatins efektyviau ir greičiau įsiminti žodžius ir gramatines konstrukcijas bei savarankiškai, be streso naudoti anglų kalbą pamokose bei bendraujant su stovyklos draugais.
  • Naujų draugų susiradimas.
Anglų kalbos stovyklos užsienyje – tai puikus būdas susirasti naujų draugų iš kitų šalių, kitų kultūrų ir socialinių kontekstų, keistis idėjomis, supažindinti su skirtingomis tradicijomis bei bendrauti pasibaigus stovyklai.
  • Ekskursijos ir kelionės.
Moksleiviai kalbų stovyklų Anglijoje metu turės puikią galimybę pakeliauti, susipažinti su žymiausiais Anglijos miestais, aplankyti populiariausias vietas, įdomius muziejus, objektus, grožėtis įspūdingais kraštovaizdžiais ir mėgautis gražiais paplūdimiais.
  • Nauja tarpkultūrinė patirtis.
Anglų kalbos stovyklos užsienyje leis įgyti neįkainojamą tarptautinę patirtį bendraujant su bendraamžiais ir viso pasaulio ir keliaujant po Angliją.
  • Linksmi nuotykiai ir veiklos.
Neabejotinai, šios vasaros stovyklos Anglijoje suteiks moksleiviams labai daug džiaugsmo ir smagių akimirkų. Juk moksleiviams vasaros metu reikia ne tik mokytis, bet ir pailsėti, todėl organizuojmi įvairūs būreliai, sportinės ir meninės veiklos, žaidimai.
  • Savarankiškumo didinimas.
Nors moksleiviams skiriama didelė priežiūra, buvimas užsienyje, toli nuo tėvų, didins moksleivių savarankiškumo, iššūkių įveikimo, sprendimo priėmimo įgūdžius.
  • Pasitikėjimo savimi didinimas.
Vasaros stovyklos metu moksleiviai įgys daugiau pasitikėjimo savimi, kas labai pasitarnaus ateityje, studijų metu ar darbo paieškose.
  • Plati pasaulėžiūra ir tolerancija.
Anglų kalbos stovyklose moksleiviai ne tik mokysis bet ir susipažins su įvairiomis kultūromis, tradicijomis, bendraus su moksleiviais iš įvairiausių šalių. Taip plės pasaulėžiūrą ir didins toleranciją kitoms kultūroms.

„Kalba.Lt“ siūlo:

Naujienos

2017-01-09

Sužinokite, kokius privalumus teikia anglų kalbos mokymasis vasaros stovyklose Anglijoje.

2016-11-28

Pristatome kalėdinę anglų ir kinų kalbų dienos stovyklą Vilniuje šventiniu laikotarpiu! Užsiregistravusiems iki 12 12 d. – specialus pasiūlymas.

2016-11-15

Padovanokite savo artimiesiems žinias ir tobulėjimą! Perkantiems dovanų kuponus iki 2017 01 09 d. taikoma 10% nuolaida.

2016-11-08

Pateikiame dažniausiai egzistuojančias priežastis, kodėl vaikams reikia individualaus korepetavimo.

2016-10-20

Ar žinojote, kad korepetavimas padeda ne tik pasiekti geresnių akademinių rezultatų, bet ir padeda pakelti vaiko savivertę?

Norite paklausti ar užsakyti?

Parašykite žinutę arba paskambinkite

Vilniuje (8 5) 275 00 00
Kaune (8 37) 32 20 02
Klaipėdoje (8 46) 31 00 00
Šiauliuose (8 41) 52 44 44
Panevėžyje (8 45) 46 22 22
Alytuje (8 315) 5 11 55
Marijampolėje (8 343) 5 55 40
Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje
8 800 30030
Užsisakykite Kalba.Lt naujienas

Gaukite filialo savo mieste naujienas ir informaciją apie vykstančias akcijas PIRMIEJI!