Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje 8 800 30030

Vasaros kalbų stovyklos moksleiviams Lietuvoje ir užsienyje

Registruokis į Kings summer New York arba Windsor Wellington College stovyklas
iki kovo 31 d. ir gauk 100 EUR nuolaidą! Sužinok daugiau>>

Pasirinkite pageidaujamą stovyklą
map_06

Anglų kalbos dienos stovykloje moksleiviai žaisdami ir kurdami mokysis anglų kalbos, susipažins su įvairiomis kitomis užsienio kalbomis bei dalyvaus linksmoje kūrybinėje ir pažintinėje veikloje. Stovykla skirta 6–12 metų vaikams, ji vyksta birželio, liepos ir rugpjūčio mėn. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje.

druskininkuose_07

Tai smagi dviejų savaičių trukmės anglų kalbos stovykla, skirta 10–17 metų moksleiviams, norintiems per vasarą ne tik nepamiršti, bet ir dar geriau išmokti anglų kalbą. Be to, tai puiki proga turiningai ir įdomiai praleisti laiką gražiausiame Lietuvos kurorte. Stovykla vyksta birželio ir liepos mėnesiais.

Kalbu-kursai-uzsienyje

Grupinės kalbų stovyklos užsienyje – tai smagus vasaros leidimo būdas 10–17 metų jaunuoliams, kurio metu jie gali tobulinti pasirinktą užsienio kalbą ir tyrinėti naują šalį su bendraamžiais iš viso pasaulio. Stovyklautojai keliauja su grupele iš Lietuvos lydimi „Kalba.Lt“ atstovo.

foreignCamps_07

Kalbų stovyklos užsienyje – tai puiki galimybė 5–21 metų jaunuoliams tobulinti pasirinktą užsienio kalbą, pažinti naują šalį, jos kultūrą ir puikiai praleisti laiką su bendraamžiais iš viso pasaulio. Stovyklos skirtos besimokantiems anglų, prancūzų,vokiečių, ispanų, italų ir kinų kalbų.

Naujienos


2017 03 01

Specialus pasiūlymas stovyklai Druskininkuose!

Skubėkite pasinaudoti specialiu kovo mėn. pasiūlymu – 80 Eur nuolaida anglų k. stovyklai Druskininkuose.

2017 03 01

Nuolaida grupinėms stovyklos JAV ir Anglijoje

Skubėkite pasinaudoti 100 Eur nuolaida iki kovo 31 d. ir prisijunkite prie grupinių stovyklų JAV ar Anglijoje.

2017 02 14

Kinų kalbos stovykla Pekine

Naujiena! 15 – 21 m. jaunuoliams siūlome iškeisti lietuvišką vasarą į kinų kalbos stovyklą Pekine! Sužinok daugiau.


Jau keturioliktus metus organizuojame profesionalias užsienio kalbų vasaros stovyklas, kuriose vaikai ir paaugliai tobulina pasirinktos užsienio kalbos įgūdžius tiek pamokose, tiek kasdienėse situacijose bendraudami su naujais draugais. Stovyklose kalbos moko tik kvalifikuoti dėstytojai, kurie taiko efektyvias ir įdomias metodikas, tad kalbos mokomasi sparčiau. Stovyklų programa labai plati: jaunimas ne tik mokosi užsienio kalbos, bet ir dalyvauja pačioje įvairiausioje meninėje veikloje, lanko sporto būrelius, vyksta į ekskursijas, rengia užsienio kalbą lavinančius ir asmenybę ugdančius projektus.

Siūlome daugybę įvairių kalbų stovyklų tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Manome, kad kiekvienas vaikas atras tinkamiausią vasaros kalbų stovyklą, kuri labiausiai atitiks jo galimybes ir polinkius bei padės juos plėtoti. Turbūt kiekvienas norėtume, kad vaiko atostogos būtų ne tik saugios, linksmos, bet ir turiningos, kad jis susirastų naujų draugų, įgytų naujų patirčių, įgūdžių, reikiamų žinių bei lavintų asmenybę. Visa tai rasite bendrovės „Kalba.Lt“ organizuojamose vasaros kalbų stovyklose vaikams ir paaugliams.

Norite paklausti ar užsakyti?

Parašykite žinutę arba paskambinkite

Vilniuje (8 5) 275 00 00
Kaune (8 37) 32 20 02
Klaipėdoje (8 46) 31 00 00
Šiauliuose (8 41) 52 44 44
Panevėžyje (8 45) 46 22 22
Alytuje (8 315) 5 11 55
Marijampolėje (8 343) 5 55 40
Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje
8 800 30030
Užsisakykite Kalba.Lt naujienas

Gaukite filialo savo mieste naujienas ir informaciją apie vykstančias akcijas PIRMIEJI!