Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje 8 800 30030

Vasaros kalbų stovyklos moksleiviams Lietuvoje ir užsienyje

Stovyklų naujienos Anglų kalbos dienos stovyklos

 

Pasirinkite pageidaujamą stovyklą
map_06

Anglų kalbos dienos stovykloje moksleiviai mokysis anglų kalbos žaisdami ir kurdami bei susipažins su įvairiomis profesijomis edukacinių programų metu. Stovykla skirta 6–12 metų vaikams, ji vyksta birželio, liepos ir rugpjūčio mėn. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje.

druskininkuose_07

Tai smagi dviejų savaičių trukmės anglų kalbos stovykla, skirta 10–17 metų moksleiviams, norintiems per vasarą ne tik nepamiršti, bet ir dar geriau išmokti anglų kalbą. Be to, tai puiki proga turiningai ir įdomiai praleisti laiką gražiausiame Lietuvos kurorte. Stovykla vyksta birželio ir liepos mėnesiais.

ventspilis_06

Tarptautinė dviejų savaičių trukmės anglų kalbos stovykla Ventspilyje, Latvijos pajūryje. Į ją susirenka 10–17 metų moksleiviai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Ukrainos, Baltarusijos ir Rusijos. Anglų kalbos pamokos, įdomi veikla ir nauji draugai! Stovykla vyksta liepos mėnesį.

foreignCamps_07

Kalbų stovyklos užsienyje – tai puiki galimybė 5–21 metų jaunuoliams tobulinti pasirinktą užsienio kalbą, pažinti naują šalį, jos kultūrą ir puikiai praleisti laiką su bendraamžiais iš viso pasaulio. Stovyklos skirtos besimokantiems anglų, prancūzų,vokiečių, ispanų, italų ir kinų kalbų.

Naujienos


2016 10 20

Korepetavimas – ne tik žinioms, bet ir vaiko savivertei

Ar žinojote, kad korepetavimas padeda ne tik pasiekti geresnių akademinių rezultatų, bet ir padeda pakelti vaiko savivertę?

2016 08 08

Kaip išrinkti vasaros stovyklą vaikui?

Paruošėme jums keletą patarimų, kurie, tikimės, padės įvykdyti didžiausią vasaros darbą – išrinkti vaikui tinkamiausią vasaros stovyklą, kurioje jis smagiai leistų vasaros dienas ir tobulėtų.

2016 08 07

Kaip padidinti vaikų motyvaciją mokytis?

Aktualus ir svarbus klausimas bene kiekvieniems tėvams. Paruošėme Jums keletą patarimų, kurie leis padidinti vaikų motyvaciją mokytis.


Jau tryliktus metus organizuojame profesionalias užsienio kalbų vasaros stovyklas, kuriose vaikai ir paaugliai tobulina pasirinktos užsienio kalbos įgūdžius tiek pamokose, tiek kasdienėse situacijose bendraudami su naujais draugais. Stovyklose kalbos moko tik kvalifikuoti dėstytojai, kurie taiko efektyvias ir įdomias metodikas, tad kalbos mokomasi sparčiau. Stovyklų programa labai plati: jaunimas ne tik mokosi užsienio kalbos, bet ir dalyvauja pačioje įvairiausioje meninėje veikloje, lanko sporto būrelius, vyksta į ekskursijas, rengia užsienio kalbą lavinančius ir asmenybę ugdančius projektus.

Siūlome daugybę įvairių kalbų stovyklų tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Manome, kad kiekvienas vaikas atras tinkamiausią vasaros kalbų stovyklą, kuri labiausiai atitiks jo galimybes ir polinkius bei padės juos plėtoti. Turbūt kiekvienas norėtume, kad vaiko atostogos būtų ne tik saugios, linksmos, bet ir turiningos, kad jis susirastų naujų draugų, įgytų naujų patirčių, įgūdžių, reikiamų žinių bei lavintų asmenybę. Visa tai rasite bendrovės „Kalba.Lt“ organizuojamose vasaros kalbų stovyklose vaikams ir paaugliams.

Norite paklausti ar užsakyti?

Parašykite žinutę arba paskambinkite

Vilniuje (8 5) 275 00 00
Kaune (8 37) 32 20 02
Klaipėdoje (8 46) 31 00 00
Šiauliuose (8 41) 52 44 44
Panevėžyje (8 45) 46 22 22
Alytuje (8 315) 5 11 55
Marijampolėje (8 343) 5 55 40
Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje
8 800 30030
Užsisakykite Kalba.Lt naujienas

Gaukite filialo savo mieste naujienas ir informaciją apie vykstančias akcijas PIRMIEJI!