Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje 8 800 30030

Vasaros kalbų stovyklos moksleiviams Lietuvoje ir užsienyje

Stovyklų naujienos
Pasirinkite pageidaujamą stovyklą
Kalėdinė stovykla

Tai įdomi ir šauni dienos stovykla, vykstanti šventiniu laikotarpiu Vilniuje. Kol tėveliai dirbs ar ilsėsis, vaikučiai turės puikią galimybę smagiai praleisti laiką kūrybinėse dirbtuvėse, patobulinti anglų kalbą ir susipažinti su intriguojančia kinų kalba.

map_06

Anglų kalbos dienos stovykloje moksleiviai mokysis anglų kalbos žaisdami ir kurdami bei susipažins su įvairiomis profesijomis edukacinių programų metu. Stovykla skirta 6–12 metų vaikams, ji vyksta birželio, liepos ir rugpjūčio mėn. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje.

druskininkuose_07

Tai smagi dviejų savaičių trukmės anglų kalbos stovykla, skirta 10–17 metų moksleiviams, norintiems per vasarą ne tik nepamiršti, bet ir dar geriau išmokti anglų kalbą. Be to, tai puiki proga turiningai ir įdomiai praleisti laiką gražiausiame Lietuvos kurorte. Stovykla vyksta birželio ir liepos mėnesiais.

foreignCamps_07

Kalbų stovyklos užsienyje – tai puiki galimybė 5–21 metų jaunuoliams tobulinti pasirinktą užsienio kalbą, pažinti naują šalį, jos kultūrą ir puikiai praleisti laiką su bendraamžiais iš viso pasaulio. Stovyklos skirtos besimokantiems anglų, prancūzų,vokiečių, ispanų, italų ir kinų kalbų.

Naujienos


2017 01 09

8 anglų kalbos stovyklų Anglijoje privalumai

Sužinokite, kokius privalumus teikia anglų kalbos mokymasis vasaros stovyklose Anglijoje.

2016 11 28

Kalėdinė dienos stovykla Vilniuje

Pristatome kalėdinę anglų ir kinų kalbų dienos stovyklą Vilniuje šventiniu laikotarpiu! Užsiregistravusiems iki 12 12 d. – specialus pasiūlymas.

2016 11 15

Spėkite įsigyti kalėdinį „Kalba.Lt“ dovanų kuponą

Padovanokite savo artimiesiems žinias ir tobulėjimą! Perkantiems dovanų kuponus iki 2017 01 09 d. taikoma 10% nuolaida.


Jau tryliktus metus organizuojame profesionalias užsienio kalbų vasaros stovyklas, kuriose vaikai ir paaugliai tobulina pasirinktos užsienio kalbos įgūdžius tiek pamokose, tiek kasdienėse situacijose bendraudami su naujais draugais. Stovyklose kalbos moko tik kvalifikuoti dėstytojai, kurie taiko efektyvias ir įdomias metodikas, tad kalbos mokomasi sparčiau. Stovyklų programa labai plati: jaunimas ne tik mokosi užsienio kalbos, bet ir dalyvauja pačioje įvairiausioje meninėje veikloje, lanko sporto būrelius, vyksta į ekskursijas, rengia užsienio kalbą lavinančius ir asmenybę ugdančius projektus.

Siūlome daugybę įvairių kalbų stovyklų tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Manome, kad kiekvienas vaikas atras tinkamiausią vasaros kalbų stovyklą, kuri labiausiai atitiks jo galimybes ir polinkius bei padės juos plėtoti. Turbūt kiekvienas norėtume, kad vaiko atostogos būtų ne tik saugios, linksmos, bet ir turiningos, kad jis susirastų naujų draugų, įgytų naujų patirčių, įgūdžių, reikiamų žinių bei lavintų asmenybę. Visa tai rasite bendrovės „Kalba.Lt“ organizuojamose vasaros kalbų stovyklose vaikams ir paaugliams.

Norite paklausti ar užsakyti?

Parašykite žinutę arba paskambinkite

Vilniuje (8 5) 275 00 00
Kaune (8 37) 32 20 02
Klaipėdoje (8 46) 31 00 00
Šiauliuose (8 41) 52 44 44
Panevėžyje (8 45) 46 22 22
Alytuje (8 315) 5 11 55
Marijampolėje (8 343) 5 55 40
Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje
8 800 30030
Užsisakykite Kalba.Lt naujienas

Gaukite filialo savo mieste naujienas ir informaciją apie vykstančias akcijas PIRMIEJI!