Norvegų kalbos kursai suaugusiems

 • Suteikiama bendrinės norvegų kalbos žinių.
 • Tobulinami skaitymo, rašymo, kalbėjimo ir klausymo įgūdžiai.
 • Supažindinama su kalbos struktūra, gramatika, plečiamas žodynas.
 • Daug dėmesio skiriama šnekamosios kalbos vartojimo praktikai.

Sakoma, jog norintys išmokti kurią nors skandinavų kalbą, turėtų pradėti mokytis norvegų kalbos, nes esą ji yra lengviausia. Taip pat tie, kurie išmoks norvegų kalbą, lengvai supras danų ir švedų kalbas. Tad neverta laukti! Pasinerkite į įdomų norvegų kalbos pasaulį ir praplėskite savo galimybes.

Nors norvegų kalba tikrai nepatenka į populiariausiųjų dešimtuką, ja nekalba kas trečias pasaulio gyventojas, tačiau pastaraisiais metais ši kalba mums tapo labai svarbi ir reikšminga. Norintys sėkmingai įsikurti, bendrauti ir dirbti Norvegijoje privalo įgyti bent elementarių norvegų kalbos žinių.

Taip pat norvegų kalbos mokėjimas yra vis labiau populiarėjantis privalumas Lietuvos darbo rinkoje. Išmokę šią kalbą įgysite didelį pranašumą ir galėsite nevaržomi bendrauti norvegų kalba, pasitikėti savimi komandiruočių metu ir taip plėtoti įvairius verslo santykius.

Nepamirškime, jog norvegų kalba atveria duris pažinti visų Skandinavijos šalis ir jų kultūrą. Tad galėsite visa galva pasinerti į šias mitologijos turtingas kultūras ir plėsti savo akiratį.

 • Žinių lygį atitinkančios grupės.
 • Optimalaus dydžio grupės.
 • Profesionali ir draugiška aplinka.
 • Patogi lokacija bei pamokų laikai.
 • Kruopščiai atrinkta mokomoji medžiaga.
 • Nemokamas kalbos lygio nustatymo testas.
 • Siūlome ir individualius kursus. Plačiau>>
PaslaugaLygisPradžiaTrukmėPamokų laikai*Grupės dydisStatusasKaina mėnesiuiKaina
Bendrinė norvegų kalbaA2.2saus.25d.2 mėn.II, IV 17:30-19:004-6Grupė renkama115,00 €230.00  210.00  Klausti
Bendrinė norvegų kalbaB1.2saus.30d.2 mėn.II,IV 17:30-19:004-6Grupė renkama115,00 €230.00  210.00  Klausti
Bendrinė norvegų kalbaA1.2/A2.1saus.16d.2 mėn.II,IV 19:00-20:304-6Grupė renkama115,00 €230.00  210.00  Klausti
Bendrinė norvegų kalbaA1.1saus.17d.2 mėn.I,III 9:00-10:304-6Grupė renkama115,00 €230.00  210.00  Klausti
Bendrinė norvegų kalbaA1.1saus.22d.2 mėn.I,III 19:00-20:304-6Grupė renkama115,00 €230.00  210.00  Pirkti

Atsiliepimai apie kalbų kursus suaugusiems

Kokį užsienio kalbos mokėjimo lygį jau esate pasiekę, ar norėtumėte pasiekti?

Norime, kad mūsų kalbų kursuose jūs pagerintumėte turimus įgūdžius, įgytumėte naujų, bei žinotumėte, kaip toli pažengėte į priekį. Dėl to, pradedant kursą kviečiame atlikti nemokamą „KALBA“ kalbos lygio nustatymo testą, kuris parodys, kokios jūsų žinios pagal Europos tarybos kalbos mokėjimo lygių skalę. Tai yra A0-C2 skalė, kurią supranta ir pripažįsta visos Europos šalys. Po kurso laikysite egzaminą, kuris įvertins ar pasiekėte aukštesnį lygį.

Niekada nesimokė anglų kalbos. Nesupranta šnekamosios kalbos.

Geba atpažinti žinomus žodžius ir pačias svarbiausias frazes apie save, šeimą, artimiausią aplinką. Geba bendrauti paprasta kalba, jeigu pašnekovas pasirengęs pakartoti ar perfrazuoti, pasakyti lėčiau. Geba užrašyti paprastą, trumpą tekstą.

Geba suprasti frazes ir dažniausiai vartojamus žodžius, susijusius su būtiniausiomis reikmėmis. Geba skaityti labai trumpus paprastus tekstus. Geba rasti specifinę, numatomą informaciją paprastuose kasdieniniuose tekstuose. Geba bendrauti atlikdamas įprastines nesudėtingas užduotis, kai reikia tiesiogiai pasikeisti informacija gerai žinomomis temomis. Geba kalbėti trumpais sakiniais buitinėmis temomis, nors ne visada supranta tiek, kad galėtų palaikyti pokalbį.

Geba suprasti esmę, kai aiškiai kalbama bendrine kalba gerai žinomomis temomis, kuriomis tenka bendrauti. Geba nepasirengęs įsitraukti į pokalbį žinomomis, dominančiomis kasdienio gyvenimo temomis. Geba trumpai pateikti nuomonių ir planų priežastis ir paaiškinimus, išreikšti savo požiūrį. Geba parašyti paprastą tekstą gerai žinomomis ar dominančiomis temomis.

Geba suprasti išplėtotą kalbą ir paskaitas ir sekti sudėtingą samprotavimą, jeigu tema neblogai žinoma. Geba skaityti straipsnius ir pranešimus. Geba gana laisvai ir spontaniškai bendrauti, todėl gali normaliai bendrauti su asmenimis, kuriems ta kalba yra gimtoji. Geba aktyviai dalyvauti diskusijose, kurių kontekstas gerai žinomas, pateikti ir pagrįsti savo nuomonę. Geba parašyti aiškų, detalų tekstą daugeliu temų, parašyti ataskaitą ir pateikti duomenis ar priežastis.

Geba suprasti ilgus ir sudėtingus informacinius tekstus. Geba suprasti specializuotus straipsnius ir ilgesnes technines instrukcijas, net jei jie nesusiję su jo veiklos sritimi. Geba bendrauti laisvai ir spontaniškai beveik neieškodamas raiškos priemonių. Geba veiksmingai ir lanksčiai vartoti kalbą socialiniais ir profesiniais tikslais. Geba tiksliai formuluoti idėjas ir nuomones, sumaniai prisidėti prie pašnekovų nuomonių. Geba aiškiai, detaliai apibūdinti dalykus, išplėtoti ir apibendrinti pateikdamas tinkamas išvadas. Geba aiškiai išreikšti savo mintis geros struktūros ir tinkamo ilgio tekstuose.

Geba lengvai skaityti visų rašytinės kalbos atmainų tekstus. Geba be pastangų dalyvauti bet kuriame pokalbyje, diskutuoti gerai vartodamas idiomas ir šnekamosios kalbos posakius. Geba laisvai reikšti mintis, tiksliai perteikti reikšmių atspalvius. Geba aiškiai ir sklandžiai apibūdinti ir argumentuoti, pasirinkti stilių, kuris atitinka kalbos turinį ir veiksmingą, logišką struktūrą. Geba parašyti aiškų, sklandų, tinkamo stiliaus tekstą.

Atlikite kalbos lygio nustatymo testą NEMOKAMAI:

Reikalingas greitam susisiekimui, kai kyla neaiškumų 🙂

egoPERFECTUS kviečia jus į individualius kalbos mokymus Vilniuje!

Remdamiesi egoTRACKING metodika, įvertiname Jūsų lūkesčius, parenkame efektyviausią mokymosi stilių ir paruošiame tinkamiausią Jums, individualią, programą, kurioje mokysitės Jums aktualiomis ir įdomiomis temomis. Kalbos progresas, motyvacija ir asmeninis tobulėjimas užtikrinti.

Plačiau >>>