Kalbos lygio nustatymas

  • Esame Valstybės tarnybos akredituotas centras.
  • Tikriname pretendentų į valstybės tarnautojų pareigas anglų kalbos žinias.
  • „KALBA“ galima laikyti keturis tarptautinius egzaminus: CAE, FCE, PET ir KET.
  • Egzaminų sertifikatai galioja visą gyvenimą.

Anglų kalbos lygio nustatymo testas

Bendrovėje „KALBA“ galima laikyti keturis tarptautinius egzaminus: CAE (C1 lygis), FCE (B2 lygis), PET (B1 lygis) ir KET (A2 lygis). Šių egzaminų sertifikatai galioja visą gyvenimą. Juos galima pateikti ne tik dalyvaujant konkursuose valstybės tarnautojo pareigoms užimti, bet ir stojant į užsienio universitetus, siekiant įsidarbinti tarptautinėse kompanijose ar tvarkant vizų dokumentus.

Populiariausias ir dažniausiai taikomas būdas nustatyti anglų kalbos mokėjimo lygį – laikyti anglų kalbos lygio nustatymo testą. Siūlome laikyti testą internete – Cambridge English Placement Test (online). Tai – tikslus ir patikimas tarptautinis bendrinės anglų kalbos testas, skirtas studentų anglų kalbos lygiui nustatyti pagal Bendruosius Europos kalbų metmenis (nuo pre-A1 iki C1). Testas internete trunka 30 minučių, juo tikrinami skaitymo, gramatikos bei klausymo įgūdžiai. Prieš testą arba jam pasibaigus vyksta 10–15 minučių pokalbis su vienu iš „KALBA“ anglų kalbos specialistų, kurio metu nustatomas šnekamosios anglų kalbos lygis. Cambridge English Placement testą galima laikyti visuose „KALBA“ biuruose iš anksto sutartu laiku. Tą pačią dieną pateikiami testo rezultatai ir išrašoma pažyma, kurią priima Valstybės tarnybos departamentas.

Testo kaina:
Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje – 30 Eur.
Alytuje, Marijampolėje – 25 Eur.

Rusų kalbos lygio nustatymo testas

Taip pat siūlome išsiaiškinti rusų kalbos žinių lygį. Testas trunka apie 60 min., jo metu patikrinami skaitymo, gramatikos bei klausymo įgūdžiai. Be to, vyksta 10–15 minučių pokalbis su vienu iš „KALBA“ rusų kalbos specialistų, kurio metu nustatomas šnekamosios rusų kalbos lygis. Testo rezultatai pateikiami tą pačią dieną, iš karto išrašoma kalbos mokėjimo lygį patvirtinanti pažyma.

Testo kaina:
Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje – 30 Eur.
Alytuje, Marijampolėje – 25 Eur.

Laikomi egzaminai:

  • CAE (C1 lygis)
  • FCE (B2 lygis)
  • PET (B1 lygis)
  • KET (A2 lygis)