Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje 8 800 30030

Ilgametė įmonės patirtis švietimo ir edukacijos srityje, didelė įmonėje dirbančių specialistų akademinė patirtis, tarptautinės žinios ir profesionalumas leido sukurti aukščiausio lygio mokymo programas ir tapti kalbų mokymo lyderiu Lietuvoje. Šios specialiai sukurtos „Kalba.Lt“ mokymo metodikos užtikrina kokybišką ir efektyvų kalbų mokymą su kvalifikuotais specialistais.

Unikalios kalbų mokymo metodikos

Kalbų mokymo procese naudojame unikalias ir originalias metodikas, kurios skatina atsižvelgti į individualius besimokančiojo gebėjimus, turimas žinias, progresą bei padeda lengviau ir sparčiau įtvirtinti norimos užsienio kalbos įgūdžius.

3P mokymo metodika

Taikome efektyvią 3P mokymo metodiką, kuri padeda išsiaiškinti kliento kalbos mokymosi poreikius, galimybes, resursus. Pagal esamus poreikius sudarome mokymo planą, parenkame tinkamą kursų programą ir vykdome nuolatinį pažangos stebėjimą.

Club Discover English vaikams

Kviečiame 1 – 5 kl. moksleivius į linksmus ir naudingus anglų k. mokymosi užsiėmimus. Tai ne tik anglų kalbos pamokos, tai pasinėrimas į smagų ir be galo įdomų anglų kalbos pasaulį su žaidimais, kūrybinėmis ir komandinėmis užduotimis.

Club Explore English paaugliams

Kviečiame 5 – 11 kl. moksleivius į įdomius anglų k. užsiėmimus, kurių metu lavinami klausymo, skaitymo, kalbėjimo ir rašymo įgūdžiai. Anglų k. mokymosi metu naudojamos įvairios projektinės užduotys, tobulinami kūrybiniai, prezentavimo ir komandiniai įgūdžiai.

Mokymo akademija dėstytojams

Organizuojame „Kalba.Lt“ mokymo akademijas, kurių metu mokymo specialistai tobulina profesines žinias, susipažįsta su tarptautinėmis edukacijos naujovėmis, ugdo įvairius reikalingus įgūdžius, kaip komandos valdymo ar motyvacijos kėlimo.

IELTS

Atsiliepimai apie Kalba.lt kalbų kursus

Eliza, 10 m.
Vaikų sėkmės istorijos

Atsiliepimas apie kursus vaikams

Man patinka šita mokykla, nes čia mokytoja yra draugiška ir gera, čia aš susitinku su draugėmis, yra pertraukos, gėrimų aparatas ir čia galima patogiai mo ... Plačiau

Matas
Pasiruošimo tarptautiniams egzaminams sėkmės istorijos

Atsiliepimas apie pasiruošimo tarptautiniams egzaminams kursus

Galiu pasakyti, jog pamokos buvo įtraukiančios, naudingos. Dėstytoja išsamiai išaiškindavo kiekvieną temą, atsakydavo į visus klausimus. Atmosfera kursuose ... Plačiau
Oleg Pilipiuk
Suaugusiųjų sėkmės istorijos

Atsiliepimas apie kursus suaugusiems

Esu labai patenkintas pateiktais mokymo būdais. Kiekvienoje pamokoje jaučiuosi komfortabiliai ir nejaučiu spaudimo užduoti klausimą. Labai patenkintas grafiku, galiu lengvai jį pritaikyti prie savos dienotvar ... Plačiau
Norite paklausti ar užsakyti?

Parašykite žinutę arba paskambinkite

Vilniuje (8 5) 275 00 00
Kaune (8 37) 32 20 02
Klaipėdoje (8 46) 31 00 00
Šiauliuose (8 41) 52 44 44
Panevėžyje (8 45) 46 22 22
Alytuje (8 315) 5 11 55
Marijampolėje (8 343) 5 55 40
Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje
8 800 30030
Užsisakykite Kalba.Lt naujienas

Gaukite filialo savo mieste naujienas ir informaciją apie vykstančias akcijas PIRMIEJI!