Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje 8 800 30030

Kalbų kursų naujienos

2017-02-09

Nėra laiko mokytis kalbų? Netiesa!

Kalbos mokymosi trukdžiai

Mes visada susigalvojame pasiteisinimus įvairioms veikloms taip pat kaip ir kalbų mokymuisi. Pasiteisinimai mums vis trukdo žengti tuos pirmuosius žingsnius link tikslo įgyvendinimo. Visada esame užsiėmę ir neturime laiko lankyti kalbų kursus. Galvojame, kad mums bus per sunku išmokti naują užsienio kalbą, kad reikėjo mokytis, kol buvome jaunesni. Visa tai netiesa!

Sužinokite, kokie yra pagrindiniai kalbos mokymosi trukdžiai ir kaip juos pašalinti.

  • Neturiu laiko. Laiko kalbų mokymuisi tikrai atrastų kiekvienas, reikia tik tinkamai susiplanuoti savo laiką. Juk kalbų mokymasis skatina smegenų veiklą, taip pat tai gali tapti hobiu ar poilsiu nuo įprastinių darbų.
  • Nesu gabus kalbų mokymuisi. Taip, kiekvienas žmogus turi polinkius vienoms ar kitoms profesijoms ir veikloms, kuriose turi tam tikrus gabumus. Tačiau tai nereiškia, kad dalis žmonių negali mokytis kalbų – visi žmonės, kad ir kokie jų gabumai būtų, gali mokytis užsienių kalbų ir sėkmingai lankyti kalbų kursus.
  • Man sunkiai sekasi tarimas, sunki gramatika. Kalbų mokymasis yra išmokstamas dalykas, tad dėl tarimo nereikėtų pergyventi. Būdami kūdikiais juk mokėmės naujos kalbos – gimtosios – tarimo. Reikia daugiau praktikuotis ir visos tarimo problemos bus išspręstos. Kiekvienos, kad ir sunkiausios, kalbos gramatika taip pat yra įveikiama kiekvienam. Reikia tik įdėti šiek tiek pastangų dėl sėkmingo rezultato.
  • Esu per senas kalbos mokymuisi. Kalbos mokymuisi amžiui visai nesvarbus. Kalbų galima mokytis nuo pat mažens iki senatvės. Tai juk ne tik naujos žinios, aktyvesnė smegenų veikla, bet ir įdomus, lavinantis ir įdomesnį gyvenimą sukuriantis užsiėmimas.
  • Kalbų mokymasis brangiai kainuos. Netiesa! Šiais laikais kalbų kursai tikrai nėra prabangos prekė. „Kalba.Lt“ siūlo daug įvairiausių naudingų pasiūlymų visai šeimai kiekvieną mėnesį, tad tikrai galima rasti sau tinkamą pasiūlymą.
Taigi vykite šalin šiuos ir visus kitus trukdžius, kurie neleidžia pasiryžti kalbų mokymuisi. Leiskitės į įdomią tobulėjimo kelionę kartu su profesionaliais „Kalba.Lt“ kalbų kursų dėstytojais ir išmokite naują užsienio kalbą.

Naujienos

2017-02-09

Kažkas vis trukdo mokytis naujos kalbos? Visa tai niekai! Sužinokite, kaip panaikinti didžiausius kalbos mokymosi trukdžius.

2017-01-12

Sužinokite, kaip skiriasi formali ir neformali rašytinė anglų kalba, ir atlikite trumpą testuką žinių patikrinimui.

2017-01-09

Pratęsiame žiemiškai gerą pasiūlymą Jūsų tobulėjimui. Skubėkite juo pasinaudoti iki sausio 31 d.

2016-12-01

Žiemiškos šventės – vieni džiaugsmai! Skelbiame kalėdinį pasiūlymą ir kviečiame juo pasinaudoti Jūsų tobulėjimui.

2016-11-15

Padovanokite savo artimiesiems žinias ir tobulėjimą! Perkantiems dovanų kuponus iki 2017 01 09 d. taikoma 10% nuolaida.

IELTS

Atsiliepimai apie Kalba.lt kalbų kursus

Karolina, 18 m.
Pasiruošimo egzaminams sėkmės istorijos

Atsiliepimas apie pasiruošimo egzaminams kursus

Esu labai patenkinta, nes „Kalba.Lt“  kursuose išmokau kur kas daugiau nei mokykloje. Įgijau pasitikėjimo savimi ir dabar jokie egzaminai man nebaisūs :) Karolina, 18 m ... Plačiau
Urtė
Pasiruošimo tarptautiniams egzaminams sėkmės istorijos

Atsiliepimas apie pasiruošimo tarptautiniams egzaminams kursus

Likau tikrai labai patenkinta IELTS kursais ir mokymosi kokybe. Visų pirma tai kursus dėstė tikrai viena geriausių anglų kalbos mokytojų, pas kurią esu moki ... Plačiau
Matas
Pasiruošimo tarptautiniams egzaminams sėkmės istorijos

Atsiliepimas apie pasiruošimo tarptautiniams egzaminams kursus

Galiu pasakyti, jog pamokos buvo įtraukiančios, naudingos. Dėstytoja išsamiai išaiškindavo kiekvieną temą, atsakydavo į visus klausimus. Atmosfera kursuose ... Plačiau
Norite paklausti ar užsakyti?

Parašykite žinutę arba paskambinkite

Vilniuje (8 5) 275 00 00
Kaune (8 37) 32 20 02
Klaipėdoje (8 46) 31 00 00
Šiauliuose (8 41) 52 44 44
Panevėžyje (8 45) 46 22 22
Alytuje (8 315) 5 11 55
Marijampolėje (8 343) 5 55 40
Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje
8 800 30030
Užsisakykite Kalba.Lt naujienas

Gaukite filialo savo mieste naujienas ir informaciją apie vykstančias akcijas PIRMIEJI!