Ispanų kalbos kursai suaugusiems

  • Suteikiama bendrinės ispanų kalbos žinių.
  • Tobulinami skaitymo, rašymo, kalbėjimo ir klausymo įgūdžiai.
  • Supažindinama su kalbos struktūra, gramatika, plečiamas žodynas.
  • Daug dėmesio skiriama šnekamosios kalbos vartojimo praktikai.

Prisijunkite prie ispanų kalbos kursų ir įsiliekite į Ispanijos kultūrą – skanus maistas, svaiginanti muzika, energingi šokiai, spalvingi vakarėliai ir festivaliai bei, žinoma, besišypsantys žmonės.

Saulėtoji ispanų kalba įtraukia savo vartotojus į be galo įdomų mokymosi procesą ir praskaidrina net niūriausią nuotaiką.

Ispaniškai kalba apie 420 milijonų žmonių, tai 4-oji kalba pagal paplitimą pasaulyje. Didelis ispanų kalbos populiarumas skatina vis daugiau suaugusiųjų ir vaikų mokytis šios gražios kalbos. Ji nėra sudėtinga, bet labai įdomi ir žavingi.

Dauguma lankančiųjų ispanų kalbos kursus planuoja ją vartoti profesinėje srityje: ispanų kalbos mokėjimas atveria platesnių perspektyvų, padeda lengviau užmegzti verslo ryšius su ispaniškai kalbančiomis šalimis. Be to, mokant kalbą galima artimiau pažinti ispaniškai kalbančių šalių kultūrą ir tradicijas, žiūrėti ispanų filmus ir skaityti Gabrielio García Márquezo romanus originalo kalba. Tik pagalvokite, kaip smagu būtų apsipirkinėti Barselonos turguje ir ispaniškai paplepėti su apelsinų pardavėju arba Meksikoje – su tacos paplotėlių pardavėja.

  • Žinių lygį atitinkančios grupės.
  • Optimalaus dydžio grupės.
  • Profesionali ir draugiška aplinka.
  • Patogi lokacija bei pamokų laikai.
  • Kruopščiai atrinkta mokomoji medžiaga.
  • Nemokamas kalbos lygio nustatymo testas.
PaslaugaLygisPradžiaTrukmėPamokų laikai*Grupės dydisStatusasKaina mėnesiuiKaina
Bendrinė kalbaA1.1geg.17d.2 mėn.I, III 19:00-20:304-6Galima prisijungti105 €210.00  Teirautis
Bendrinė kalbaA1.1geg.18d.2 mėn.II, IV 09:00-10:304-6Galima prisijungti105 €210.00  Teirautis
Pradedančiųjų kursas. Intensyvus vasaros kursasA1birž.7d.5 sav.I, III 17:30-19:457-10Garantuota grupė!-239.00  Teirautis
Pradedančiųjų kursas. Intensyvus vasaros kursasA1birž.7d.5 sav.I, III, IV 8:00-9:307-10Grupė renkama-239.00  Teirautis
Pradedančiųjų kursas. Intensyvus vasaros kursasA1liep.17d.5 sav.I, III 17:30-19:457-10Grupė renkama-239.00  Teirautis
Pradedančiųjų kursas. Intensyvus vasaros kursasA1liep.17d.5 sav.I, III, IV 8:00-9:307-10Grupė renkama-239.00  Teirautis
Šnekamoji kalba. Intensyvus vasaros kursasA2birž.8d.5 sav.II, IV 17:30-19:457-10Grupė renkama-239.00  Teirautis
Šnekamoji kalba. Intensyvus vasaros kursasA2liep.18d.5 sav.II, IV 17:30-19:457-10Grupė renkama-239.00  Teirautis

Kokį užsienio kalbos mokėjimo lygį jau esate pasiekę, ar norėtumėte pasiekti?

Norime, kad mūsų kalbų kursuose jūs pagerintumėte turimus įgūdžius, įgytumėte naujų, bei žinotumėte, kaip toli pažengėte į priekį. Dėl to, pradedant kursą kviečiame atlikti nemokamą „Kalba.Lt“ kalbos lygio nustatymo testą, kuris parodys, kokios jūsų žinios pagal Europos tarybos kalbos mokėjimo lygių skalę. Tai yra A0-C2 skalė, kurią supranta ir pripažįsta visos Europos šalys. Po kurso laikysite egzaminą, kuris įvertins ar pasiekėte aukštesnį lygį.

Niekada nesimokė anglų kalbos. Nesupranta šnekamosios kalbos.

Geba atpažinti žinomus žodžius ir pačias svarbiausias frazes apie save, šeimą, artimiausią aplinką. Geba bendrauti paprasta kalba, jeigu pašnekovas pasirengęs pakartoti ar perfrazuoti, pasakyti lėčiau. Geba užrašyti paprastą, trumpą tekstą.

Geba suprasti frazes ir dažniausiai vartojamus žodžius, susijusius su būtiniausiomis reikmėmis. Geba skaityti labai trumpus paprastus tekstus. Geba rasti specifinę, numatomą informaciją paprastuose kasdieniniuose tekstuose. Geba bendrauti atlikdamas įprastines nesudėtingas užduotis, kai reikia tiesiogiai pasikeisti informacija gerai žinomomis temomis. Geba kalbėti trumpais sakiniais buitinėmis temomis, nors ne visada supranta tiek, kad galėtų palaikyti pokalbį.

Geba suprasti esmę, kai aiškiai kalbama bendrine kalba gerai žinomomis temomis, kuriomis tenka bendrauti. Geba nepasirengęs įsitraukti į pokalbį žinomomis, dominančiomis kasdienio gyvenimo temomis. Geba trumpai pateikti nuomonių ir planų priežastis ir paaiškinimus, išreikšti savo požiūrį. Geba parašyti paprastą tekstą gerai žinomomis ar dominančiomis temomis.

Geba suprasti išplėtotą kalbą ir paskaitas ir sekti sudėtingą samprotavimą, jeigu tema neblogai žinoma. Geba skaityti straipsnius ir pranešimus. Geba gana laisvai ir spontaniškai bendrauti, todėl gali normaliai bendrauti su asmenimis, kuriems ta kalba yra gimtoji. Geba aktyviai dalyvauti diskusijose, kurių kontekstas gerai žinomas, pateikti ir pagrįsti savo nuomonę. Geba parašyti aiškų, detalų tekstą daugeliu temų, parašyti ataskaitą ir pateikti duomenis ar priežastis.

Geba suprasti ilgus ir sudėtingus informacinius tekstus. Geba suprasti specializuotus straipsnius ir ilgesnes technines instrukcijas, net jei jie nesusiję su jo veiklos sritimi. Geba bendrauti laisvai ir spontaniškai beveik neieškodamas raiškos priemonių. Geba veiksmingai ir lanksčiai vartoti kalbą socialiniais ir profesiniais tikslais. Geba tiksliai formuluoti idėjas ir nuomones, sumaniai prisidėti prie pašnekovų nuomonių. Geba aiškiai, detaliai apibūdinti dalykus, išplėtoti ir apibendrinti pateikdamas tinkamas išvadas. Geba aiškiai išreikšti savo mintis geros struktūros ir tinkamo ilgio tekstuose.

Geba lengvai skaityti visų rašytinės kalbos atmainų tekstus. Geba be pastangų dalyvauti bet kuriame pokalbyje, diskutuoti gerai vartodamas idiomas ir šnekamosios kalbos posakius. Geba laisvai reikšti mintis, tiksliai perteikti reikšmių atspalvius. Geba aiškiai ir sklandžiai apibūdinti ir argumentuoti, pasirinkti stilių, kuris atitinka kalbos turinį ir veiksmingą, logišką struktūrą. Geba parašyti aiškų, sklandų, tinkamo stiliaus tekstą.

Atlikite kalbos lygio nustatymo testą NEMOKAMAI:

Reikalingas greitam susisiekimui, kai kyla neaiškumų 🙂