Apie studijas Cranfield School of Management

Lina AbukauskaiteCranfield School of Management studijavau mažmeninės prekybos vadybos magistrantūrą. Šios studijos iš tiesų pakeitė mano karjeros kelią ir sudarė sąlygas siekti savo svajonių darbo.

Po ilgų studijų programos paieškų, mažmeninės prekybos vadyba mane sužavėjo savo pločiu. Ši programa apima pačius svarbiausius mažmeninės prekybos aspektus, pavyzdžiui, tarptautinę prekybą, logistiką, tiekimo grandžių valdymą, marketingą… Studijoms rinkausi Cranfield School of Management dėl geros reputacijos šioje srityje.

Studijų metais mes turėjome galimybę susipažinti su lyderiaujančių mažmeninės prekybos tinklų atstovais. Prezentacijų metu jie dalijosi savo įžvalgomis apie problemas, su kuriomis susiduria šiandienos vadybininkai ir apie tai, ko jie tikisi iš būsimų darbuotojų. Tokios prezentacijos verčia ieškoti praktiškų, bet kartu ir kūrybiškų problemų sprendimų.

Šios studijos man padėjo pasiekti savo karjeros tikslų, todėl jas rekomenduoju kiekvienam motyvuotam jaunuoliui, planuojančiam savo karjerą mažmeninės prekybos srityje. Aš pati šiuo metu dirbu savo mėgstamą darbą Home Retail Group. Čia užimu pardavimų asistentės pareigas.

Lina Abukauskaitė
Mažmeninės prekybos vadyba, magistro laipsnis

Nori sužinoti daugiau apie studijas užsienyje? Rašyk mums užklausą!